جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه:

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: سپاه اهل تعرض نیست؛ اما اگر لازم باشد کاخ سفید را هم تصرف می کند.

حجت الاسلام حاجی صادقی در حاشیه افتتاح دفتر خبرگزاری بسیج در لرستان در گفتگو با لرستان خبر ، با اشاره به توقیف شناور آمریکایی و دستگیری 10 نفر از تفنگداران این کشور توسط سپاه گفت: اگر روزی به کشور تعرض شود مطمئن باشید که سپاه برای متعرضین در هر کجا که باشند امنیت نمی گذارد در هر حال سپاه اهل تعرض نیست؛ اما اگر لازم باشد کاخ سفید را هم تصرف می کند.

وی با تاکید بر اینکه سپاه تحت تاثیر جریان های سیاسی نیست؛ از این رو هر کس به مرزهای آبی و خاکی کشور متعرض شود پاسخ متعرضین را می دهد افزود: سپاه پاسداران آمده است که این انقلاب را در هر سنگری و در برابر هر جبهه ای حفاظت کند؛ و البته توقیف شناور آمریکا در محدوده آب های کشورمان اقدام کوچکی بوده است که توسط برادران سپاه انجام شده است.

جانیشن نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: دشمن ضرب و شست سپاه نوپا را در دوران دفاع مقدس دیده است و با این حال مطمئن باشند که سپاه اکنون به یک درخت تنومند، آموزش دیده و مجهز به انواع سلاح مشکی و غیرموشکی است و دنیا بداند که هر کس با این سپاه در بیفتد قطعا با واکنشی سخت مواجه خواهد شد.

حاجی صادقی در ادامه نقض مکرر برجام از جانب آمریکا را بیانگر بصیرت رهبر معظم انقلاب در پیش بینی این وضعیت دانست و تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب به مسئولان فرمودند که دل به برجام نبندید و به جای آن به مردم تکیه کنید.

وی با بیان اینکه پیام نقض برجام از جانب آمریکا این است که به گرگ نمی شود اعتماد کرد افزود: پیام دیگر نقض برجام این است که بر اساس آیه قرآن یهود و نصاراهرگز از مسلمانان خشنود نخواهند شدتاآنکه از آنها پیروی کنند.

جانیشن نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: ملت ایران از خباثت های آمریکا خسته شده اند و با این حال پیام دیگر نقض برجام این است که مسئولان از آمریکا دست بردارند و به جای آن به توانمندی های داخل که با تکیه کردن به آنها کشور به دستاوردهای بزرگی دست یافته است تکیه کنند.

وی با بیان اینکه هر چه اطلاع رسانی رسانه ها دقیقتر و کامل تر باشد کار برای سیاست گذاری و تصمیم گیری توسط مسئولان آسان تر است افزود: رسالت بزرگ خبرنگاران این است که واقعیت ها را آنچنان که هست چه در بعد مثبت و چه منفی بدون داوری و قضاوت شخصی منتشر کنند و اجازه دهند که مسئولان خود به تجزیه و تحلیل بخش های مثبت و منفی اخبار بپردازند و سپس اقدام به تصمیم سازی کنند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه سرعت در انتشار اخبار را یکی دیگر از ضرورت های امر خبر رسانی دانست و گفت: نکته ای که از قرآن یاد می گیریم این است که خبر عادل حجت است و با این حال خبرگزاری ها و خبرنگاران باید عادل باشند تا خبرشان مورد اطمینان واقع شود.

حاجی صادقی تحت تاثیر هیچ عاملی نباشند همان شرطی را ه ما به سنگرنشینان انقلاب می گوییم که به هیچ جریانی وابسته نباشند که و به هیچ جا الا جبهه انقلاب وابسته نباشد و نسبت به جبهه انقلاب تعلق خاطر داشته باشد

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • زهرا

    زنده باد سپاه...

  • جابر

    منتظر باشید؛ همین فردا تو رسانه هاشون ادعا میکنند ؛سپاه قصد حمله به کاخ سفید را دارد

نظرات