قائم حزب مؤتلفه اسلامی استان لرستان:

قائم حزب مؤتلفه اسلامی استان لرستان گفت: برنامه شورای اصولگرایی در درازمدت این است که تشکل‌های اصولگرایی را نه فقط در ایام انتخابات، که پس از آن نیز حفظ کند تا در جهت پیشبرد اهداف نظام گام بردارند.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الله بهاروند عصر امروز در نشست خبری اصولگرایان لرستان که به میزبانی دفتر خبرگزاری تسنیم لرستان برگزار شد، در رابطه با ارزیابی عملکرد نمایندگان فعلی مردم استان در مجلس اظهار داشت: موضع‌گیری‌های ملی نمایندگان کنونی مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی، بهتر از موضع‌گیری‌های محلی‌شان بوده است.

وی با بیان اینکه همواره یکی از اهداف ما، جمع کردن اصولگرایان زیر یک چتر بوده، افزود: برنامه شورای اصولگرایی در درازمدت این است که تشکل‌های اصولگرایی را نه فقط در ایام انتخابات، که پس از آن نیز حفظ کند تا در جهت پیشبرد اهداف نظام گام بردارند.

قائم حزب مؤتلفه اسلامی استان لرستان عنوان کرد: خود مسئله انتخابات مهم‌تر از رأی آوردن کاندیداهاست زیرا یک انتخابات سالم می‌تواند تأثیرات مثبت زیادی در جامعه داشته باشد، بنابراین همه اشخاص و تشکل‌ها، باید در راستای کیفی کردن انتخابات تلاش کنند.

وی تصریح کرد: منظور از انتخابات سالم فقط امنیت صندوق‌ها نیست بلکه وجود تعاملات مناسب در جامعه برای تحمل کردن یکدیگر و تقویت زندگی اجتماعی است.

بهاروند در رابطه با شاخص‌های انتخاب نماینده اصلح، خاطرنشان کرد: مردم کسی را به عنوان نماینده  خود در مجلس انتخاب کنند که دارای توانمندی بالای علمی، اخلاص و شایستگی بوده و به فکر مردم، کشور و نظام باشد نه اینکه به فکر بهره‌برداری‌های شخصی و جناحی باشد.

وی در رابطه با آسیب‌شناسی پیرامون علل محرومیت استان لرستان، بیان کرد: محرومیت فقط نداشتن باند فرودگاه و ساختمان‌های شیک نیست، بلکه محرومیت واقعی، نداشتن نیروی انسانی کارآمد است و در استان لرستان به جذب نیروهای نخبه و کارآمد اقدام نشده و این استان به‌ویژه در سال‌های اخیر در سطح کلان مورد غفلت قرار گرفته و توجهات لازم را از طرف مرکز کشور دریافت نکرده است.  

قائم حزب مؤتلفه اسلامی استان لرستان با بیان اینکه در بسیاری از موارد نمایندگان مردم لرستان در مجلس با یکدیگر اتفاق‌نظر ندارند، گفت: نمایندگان لرستان معمولاً با یکدیگر متحد نبوده‌اند و هرکدام جداگانه برای انجام امور استان اقدام کرده‌اند تا کارهای انجام شده به نام خودشان تمام شود که این یک آسیب است.

وی افزود: یکی دیگر از دلایلی که سبب عقب ماندگی استان لرستان شده، این است که هیچ‌وقت مردم مطالبه‌گری نداشته است، اگر مردم، نمایندگان را به چالش بکشند و از آنها بخواهند که هر 2 یا سه ماه با برگزاری کنفرانس خبری، نسبت به اقداماتی که در مجلس انجام داده‌اند شفاف‌سازی کنند، آنها نیز همت بیشتری به خرج می‌دهند.

بهاروند عنوان کرد: چرا مردم ما هیچ‌گاه در یک میهمانی و یا یک جمع، نمایندگان خود را به چالش نمی‌کشانند و از آنها مطالبه‌گری نمی‌کنند؟ دفاترمردمی نمایندگان استان، معمولاً خالی است و مردم در هفته یک بار به آنها مراجعه می‌کنند آن هم برای درخواست اشتغال خود یا فرزندانشان است.

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • ناشناس

  حیف است که بسیج را هزینه چند عنصر سود طلب باعنوان اصولگرا کردید بخدا جلسه چند عنصر که برخی خانواده معدوم هستند در محل رسانه بسیج جز بد بینی که سپاه یک گروه از چند گروه حزبی است خیری به حال سپاه ندارد شاید عواملی از بستگان این خانواده های معدوم این بازی هزینه کردن بسیج براى هیچ را تدارک دیده باشند

 • خبرنگار

  سلام. من که تو جلسه بودم و خبری از بسیج و سپاه نبود. ظاهرا اشتباه گرفتی
  این یک نشست خبری بود که واقعال عالی بود. دست تسنیم درد نکنه

 • امین

  آقای بهاروند ازملکشاهی خبری نبود چرا خود ایشون نیومدند اقای بهارونددراین جلسه .واقعا به این حرفهایی که دربالا اومده اعتقاد دارید .نماینده نباید به فکر بهره برداری حزبی وشخصیت باشه .؟یعنی نماینده ای که ازموتلفه وبا بلیط وهزینه آون حزب میخاد نماینده بشه میتونه ازدستو رات حزب سرپیچی کنه.؟عزیز این افراد وکیل ال حزب هستند نه وکیل مردم.وما متاسفانه یک دوره این پدیده شوم رو تجربه کردیم.ما کسی رو میخایم که فارغ از طرز تفکر ومنش ومتهم فکری وامدار.وابسته وبه قربانی احزاب نباشه وبه صورت رسمی عضو احزاب شناسنامه دار نباشه . چه اصول گرا ویا چه اصلاح طلب وفارغ از طرز فکر بصورت مستقل وبا پشتوانه مردمی راهی مجلس بشه.مردم لرستان ازاحزاب وحزب وحزب بازی وبا ند وحال هیچ خیری که ندیدند که هیچ ضربات سنگینی که وضع وحال وخیم امروز لرستان گویی آن است خوردیم.هم چپش رو دیدیم هم راستش.مردم کسی رو میخان که باپایبندی به اصول واعتقادبه عملی ونه شعاری به نظام و ولایت فقیه به دنبال اصلاح امر وپیشرفت این مردم وکشور باشه وبه قول مقام معظم رهبری کسی رو انتخاب کنیم که خودش رو سپر بلا ی ایران اسلامی عزیزمون باشد وبه قول معظم له نماینده باید صالح ومستقل باشد وبه دور حزب وبا ند برای مردم قدم برداره

نظرات