رصد کاندیدا از حرف تا عمل!

برخی از کاندیداها این روزها در ستادهایی که در نظر گرفته بی سرو صدا و با چراغ خاموش فعالیت دارند و برخی از کاندیداها هم اقدام به برگزاری مهمانی 1000 نفری در یکی از تالارها کرده اند.

به گزارش لرستان خبر، در حالی که هر  گونه تبلیغات تا قبل از اعلام رسمی کاملا ممنوع است اما تعدادی از کاندیداها عجولانه تبلیغات خود را آغاز کرده اند. از برگزاری نشست های خبری و جلسات تا گستراندن سفره های شام و نهار تبلیغات در منازل و حضور در شبکه های اجتماعی و معرفی بیش از اندازه خود به مردم همه و همه از تبلیغات این روزهای کاندیداها می باشد. 

هر چه به روزهای انتخابات نزدیک تر می شویم تبلیغات به شیوه های مختلف بیشتر می شود و کاندیداها این روزها در تلاش هستند تا با تبلیغات و برنامه ها بتوانند از دیگر کاندیداها سبقت بگیرند و به خانه ملت راه یابند. 

این در حالی است که هنوز تبلیغات شروع نشده هزینه های سرسام آوری را برای معرفی خود صرف می کنند، هزینه هایی که چند صد میلیونی هستند. چند شب پیش یکی از کاندیداهای بروجرد در یکی از تالارهای این شهر یک مهمانی 1000 نفری برپا کرد و بسیاری از هواداران و مردم و خصوصا قشرهای خاص را دعوت کرده بود که این مهمانی حدود چهار ساعت طول کشید.

 البته جمعیت میهمانان آنقدر زیاد بود که برای برگشت ترافیکی در جاده گلدشت ایجاد شده بود. البته بارها و بارها اعلام شده  هر گونه تبلیغات زودتر از موعد کاندیداهای مجلس شورای اسلامی رصد می شود و این تبلیغات برای آنها تخلف است اما انگار هر چه بیشتر به انتخابات نزدیکتر می شویم، تبلیغات گسترده تر می شود. 

این در حالی است که هنوز حدود دو هفته تا آغاز تبلیغات رسمی کاندیداها باقی مانده اما از هم اکنون بسیاری از کاندیداها ستادهای انتخاباتی خود را آماده کرده اند. در برخی از ستادها اصلا نیازی به سر و صدا نیست چرا که با گذر از این مناطق متوجه جمعتی در داخل یک سالن می شوی که ناخودآگاه همه دوست دارند بدانند دلیل  اجتماع این جمعیت چیست که وقتی کمی جلوتر می روی متوجه ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداها می شود. 

در بروجرد تعدادی از کاندیداهایی که تایید صلاحیت شده با خیالی راحت و آسوده و با چراغانی کردن سر در منازل خود هر شب جمعیتی را پذیرا هستند که در نگاه اول به نظر می رسد مراسم شادی و عروسی باشد اما در این منازل مهمانی انتخاباتی برگزار می شود. هفتم اسفند ماه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری برگزار که دو نفر از شهرستان بروجرد به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی انتخاب می شوند.

در ادامه رئیس ستاد انتخابات بروجرد  افزود: هر گونه تبلیغات زودهنگام کاندیداها ممنوع است.

"احمد گودرزیان" اضافه کرد: برگزاری مهمانی کاندیداها در تالارها  کاملا ممنوع است و این تخلف کاندیداها رصد می شود.

به گفته وی کاندیداها فقط در زمانی که اعلام می شود می توانند تبلیغات نمایند و فعالیت ستادها زودتر از زمان اعلام شده نیز کاملا تخلف است. 

منبع: بازتاب بروجرد

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات