مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان لرستان:

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان لرستان گفت: برنامه نامزدهای مجلس خبرگان استان لرستان از ۲۲ بهمن تا ۵ اسفندماه از شبکه افلاک پخش می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، محمد بازوند  اظهار داشت: برنامه نامزدهای مجلس خبرگان استان لرستان از 22 بهمن تا پنجم اسفندماه از شبکه افلاک پخش می‌شود به‌ طوری‌که برنامه هر یک از کاندیدا به مدت 25 دقیقه در تلویزیون و 20 دقیقه از رادیو پخش می‌شود.

وی با بیان اینکه برنامه هر یک از نامزدهای خبرگان یک‌ بار دیگر بازپخش می‌شود، افزود: پس از ضبط برنامه کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری همه مراکز صدا و سیمای سراسر کشور موظف هستند تا در فاصله زمانی 22 بهمن تا پنجم اسفندماه برنامه‌های کاندیداهای را پخش کنند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان با اشاره به اینکه برای مشخص شدن زمان پخش برنامه هر یک از کاندیداها با حضور نمایندگان رسمی آن‌ها قرعه‌کشی انجام می‌شود، عنوان کرد: برای انجام قرعه‌کشی به نمایندگان رسمی نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان استان درخواست ارسال‌ شده است که ظرف روزهای آینده با حضور آن‌ها زمان پخش برنامه هر یک از کاندیدا مشخص می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در صدا و سیما چهار مرحله برای برنامه‌های انتخاباتی پیش‌بینی‌ شده است، بیان کرد: در مرحله نخست مباحث تحلیلی و تبینی پخش می‌شود به‌ طوری‌که انتخابات جمهوری اسلامی ایران با دیگر کشورها مقایسه می‌شود.

بازوند با تأکید بر اینکه در مرحله دوم قانون انتخابات و قانون اساسی تشریح می‌شود، گفت: پس از مرحله تشریح مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی نیز مرحله تبلیغ انجام می‌شود.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات