تائید نهایی 3 کاندیدا در لرستان

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت:‌ ۱۶۱ نفر از مجموع ۷۹۵ نفر برای پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری خبر داد.

به گزارش لرستان خبر، علی پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور از تایید صلاحیت 161 نفر برای انتخابات خبرگان رهبری خبر داد و گفت:‌ از تعداد 795 داوطلب انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، صلاحیت 161 نفر از داوطلبان توسط شورای نگهبان تایید شده و از این جمع نیز 186 نفر انصراف داده‌اند.

وی افزود:‌ مابقی نیز یا عدم احراز شده‌اند و یا ردصلاحیت.

دبیر ستاد انتخابات کشور در پاسخ به این سوال که آیا صلاحیت سیدحسن خمینی برای انتخابات خبرگان تایید صلاحیت شده است یا خیر؟ اظهار داشت: نام ایشان در لیست تایید صلاحیت شدگان نیست.

وی درپاسخ به این سوال که آیا اسم کاظم صدیقی در بین احراز صلاحیت‌ شدگان است یا خیر؟ گفت: نام ایشان هم در لیست تایید شدگان نبود.

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: تبلیغات پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری از فردا آغاز می‌شود. تسنیم

تعداد کاندیدای تائید صلاحیت شده استان لرستان تغییری ایجاد نشده و انتخابات 7 اسفند مجلس خبرگان لرستان با 3 کاندیدا به نام های آیت‌الله سیدمحمدنقی شاهرخی خرم‌آبادی، آیت‌الله احمد مبلغی و آیت‌الله هاشم نیازی خرم‌آبادی برگزار می شود.

19 نفر در استان لرستان برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کردند که 3 نفر تائید، 6 نفر انصراف داده و 10 نفر مابقی نیز رد صلاحیت و یا عدم احراز صلاحیت شدند.

بنابر اخبار رسیده درخواست انتقال حوزه انتخاباتی حجت الاسلام سید حامد طاهری خرم آبادی از تهران به خرم آباد درحال بررسی است و به زودی اعلام می شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات