فرماندار ویژه بروجرد در گفت‌و‌‌گو با لرستان خبر:

فرماندار ویژه بروجرد گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نویدبخش مشارکت آگاهانه، گسترده و حداکثری مردم در انتخابات آینده است.

مسلم پورقاسمیان در گفت‌و‌‌گو با لرستان خبر، حضور در راهپیمایی 22 بهمن را اعلام وفاداری به اسلام و نظام اسلامی دانست و بر لزوم شرکت آحاد ملت در این راهپیمایی تأکید کرد و اظهار داشت: با توجه به شرایط حساس کشور به‌ویژه با توجه به نزدیکی به انتخابات پیش رو، این حضور می‌تواند آثار بسیاری برای کشور داشته باشد.

 

وی بابیان اینکه حضور در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن اعلام وفاداری به‌نظام و کشور است، افزود: این حضور دشمنان داخلی و خارجی را مأیوس می‌کند و سبب حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرانمی شود.

 

فرماندار ویژه بروجرد با دعوت از آحاد مردم برای شرکت پرشور در راهپیمایی 22بهمن عنوان کرد: حضور پرشور و حماسی آحاد مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن نویدبخش مشارکت مردم در انتخابات آینده خواهد بود.

 

وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی اکنون به یک جریان قدرتمند در برابر استکبار و نظام سلطه تبدیل‌شده است، بیان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول حیات 37 ساله خود مسیر بالندگی و رشد روزافزون را در برابر تمامی توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان داخلی و خارجی طی کرده و امروز مایه امید مستضعفان جهان شده است.

 

پورقاسمیان تصریح کرد: مردم ایران به شکرانه این نعمت بزرگ الهی برای حضور پرشکوه دیگری در آیین بزرگداشت سالروز 22 بهمن آماده‌شده تا بار دیگر عرصه حضور خود را به رخ جهانیان کشانند.

 

وی با اشاره به تأثیر حضور مردم در این آئین بر منطقه خاطرنشان کرد: مردم با حضور خود در این راهپیمایی حمایت خود را از ملت‌های مظلوم دنیا همچون یمن، بحرین، فلسطین، لبنان، عراق، افغانستان، سوریه و مجامع اسلامی کشورهای غربی در برابر تبلیغات اسلام ستیزانه دشمنان اعلام می‌کنند.

 

فرماندار ویژه بروجرد پیام حضور مردم در راهپیمایی امسال را بازخوانی خط فکری انقلاب اسلامی بر اساس رهنمودهای امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: تقویت فرهنگ‌سازی در خصوص مقابله با تحریف اندیشه و شخصیت امام خمینی(ره) و تعمیق معارف و مبانی انقلاب اسلامی در شرایط کنونی از ضرورت‌های حضور مردم درصحنه راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن و انتخابات پیش رو است.

 

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات