فرماندار الیگودرز:

فرماندار الیگودرز گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از استواری مردم در پایبندی به دستاوردهای نظام و انقلاب است.

ولی‌الله میرزایی اصل در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با لرستان خبر، بابیان اینکه حضور مردم در همه عرصه‌ها نشانه اعتبار و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است، اظهار داشت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن سبب شادی ملت ایران و یاس و ناامیدی دشمنان می‌شود.

 

وی افزود: حضور مردم در راهپیمایی امروز نشان از وفاداری ملت ایران به انقلاب و نظام است به ‌طوری‌که این حضور، استواری مردم در پایبندی به دستاوردهای نظام و انقلاب را به نمایش می‌گذارد.

 

فرماندار الیگودرز بابیان اینکه انقلاب اسلامی الهام‌بخش بسیاری از جنبش‌های آزادی خواهان و نهضت‌های استکبارستیز بوده که همواره موردتوجه جهان است، عنوان کرد: پیام راهپیمایی 22 بهمن‌ماه به استکبار جهانی به‌ویژه آمریکا این است که مردم ایران از اهداف نظام عقب‌نشینی نخواهند کرد.

 

وی با عنوان اینکه آمریکا و ایادی آن باید درک کنند که با زبان تکریم باید با ملت ایران صحبت کنند، بیان کرد: انتخابات پیش روی نمادی از تجلی و اراده مردم است که حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن زمینه‌ساز حضور مردم در انتخابات هفتم اسفندماه است.

 

میرزایی اصل بابیان اینکه حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی نمایشی از شکوه و خلق ایثار در نظام جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات اسفندماه نمونه بی‌بدیلی از همدلی و هم‌زبانی ملت و دولت را رقم می‌زند.

 

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات