فرماندار دورود در گفت‌و‌گو با لرستان خبر:

فرماندار دورود گفت: حضور مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن پشتوانه بارز نظام بوده و سبب نومیدی استکبار می‌شود.

ماشاالله نعمتی در گفت‌و‌گو لرستان خبر، با اشاره به لزوم شرکت یکپارچه تمامی شهروندان در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن این حضور را نشان‌دهنده اتحاد و انسجام ملی دانشت و اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌زند و سبب تثبیت و حفظ آرمان‌های نظام می‌شود.

 

وی با یادآوری حضور پرشور مردم در دهه‌های پیشین در این آئین انقلابی افزود: حضور تأثیرگذار مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن از ابتدای شکل‌گیری نظام مقدس جمهوری اسلام ایران تاکنون دنیا را به اعتراف در خصوص ماندگاری این نظام مردمی وا‌داشته است.

 

فرماندار دورود حضور مردم در این آئین را از پشتوانه‌های بارز نظام برشمرد و عنوان کرد: امروز دنیا به یمن این حضور پرشکوه مردم در آئین‌های انقلابی همچون راهپیمایی یوم‌الله 22 متوجه این مهم شده که این نظام مقدس از پشتوانه‌ای قوی در میان آحاد مردم برخوردار است و همین امر سبب حفظ اقتدار نظام و ارزش‌های آن شده است.

 

وی با اشاره به تأکیدات امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری در خصوص حضور مردم درصحنه بیان کرد: همواره تجلی حضور مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن دستاوردهای انقلاب را به جهانیان اثبات کرده و این خود رمز ماندگاری این نظامی مردمی بوده است.

 

نعمتی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ملت ایران با قامتی به بلندای ابدیت ایستاده و با حضور پرشور و شعور مردم درصحنه‌های مختلف به حیات خود باصلابت و شکوه ادامه می‌دهد.

 

فرماندار دورود اثبات درصحنه بودن را از پیام‌های مردمی حضور در این راهپیمایی خواند و گفت: مردم با حضور خود در انتخابات علاوه بر لبیک دادن به ندای رهبر معظم انقلاب درگذشته و حال پایبند خود به مبانی جمهوری اسلامی ایران را فریاد می‌زنند.

 

وی حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال را مقدمه حضور باشکوه در پای صندوق‌های رأی دانست و اظهار داشت: مردم فهیم و ولایتمدار استان لرستان و شهرستان دورود هم‌نوا با دیگر نقاط کشور در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات مهم هفتم اسفندماه حضور مثال‌زدنی خواهند داشت.

 

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات