نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در لرستان:

آیت الله نیازی خرم آبادی اظهار کرد: ما همه فدایی، سرباز و گوش به فرمان رهبر هستیم و برای حضور در هر راهی که صلاح باشد، آماده ایم.

به گزارش لرستان خبر، آیت الله هاشم نیازی خرم آبادی عصر دوشنبه در جمع مردم بروجرد افزود: پذیرش رشد سیاسی، آگاهی و بصیرت ملت ایران برای دشمن سخت است.
وی با بیان اینکه مجلس خبرگان یک مجلس فراجناحی است، گفت: جنبه معنوی این مجلس اهمیت بیشتری دارد لذا نمایندگان خبرگان همواره باید آماده به کار باشند تا مملکت تسلیم یک خط ناجور نشود.
نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری افزود: مجلس خبرگان رهبری، یک بازوی قوی برای حفاظت از نظام است لذا باید در شرایط خاص تصمیم های درست و منطقی بگیرد تا نظام استوار بماند.
آیت الله نیازی خرم آبادی اظهار کرد: ما همه فدایی، سرباز و گوش به فرمان رهبر هستیم و برای حضور در هر راهی که صلاح باشد، آماده ایم.
وی افزود: دشمنان به دنبال دلسرد کردن مردم از نظام هستند و تلاش دارند که ما را از اصل دین، رهبر، ولایت فقیه، امام زمان(عج) و جانشینان آن جدا کنند.
نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در لرستان افزود: نباید با مسائل حاشیه ای از نظام دلسرد شویم بلکه باید با حضور خود در صحنه های حساس همه دشمنان را مایوس و با رهبر انقلاب تجدید بیعت کنیم.
وی گفت: لرستان جزو استان های محروم کشور است و از نظر اقتصادی و سایر حوزه های مهم با مشکلات جدی مواجه است.
آیت الله نیازی خرم آبادی افزود: مردم لرستان همواره عشق و ارادت خاصی به نظام داشته اند لذا از مسئولان انتظار می رود با برنامه های ویژه برای رفع مشکلات این استان گام بردارند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • ناشناس

    بنظرم عباسی فرد فرد دانشمده ارزشمند مدیرمدبر پشتیبان رهبر ی مورد علاقه حمایت اکسریت لرستان است جای ایشا ن وسط چشمانمان است هرکجائی باشد دوستش داریم خدا نگدارش باشد

  • محمدرضا

    مردم لرستان خسته شدند از انتخابهای کلیشه ای و تکراری و بی ثمر گذشته این وضع مردم در انتخابهای گذشته است انشالله آیت الله نیازی با اخلاص و معرفت خود به دادمردم و ارتقا دین مردم برسند

نظرات