حمایت فائزه از رسانه ضدانقلاب

فائزه هاشمی رفسنجانی گفت که هیچ دلیلی برای اعلام برائت از حمایت رسانه‌های انگلیسی از برخی فهرست‌های انتخاباتی نمی‌بیند.

به گزارش لرستان خبر، فائزه هاشمی دختر آیت الله هاشمی رفسنجانی که به‌دلیل نقش آفرینی در فتنه 88 سابقه محکومیت و زندان دارد در گفت‌وگو با تسنیم به حمایت از  رسانه سلطنتی انگلیس بی بی سی پرداخت.

وی در پاسخ به خبرنگار که از او می‌پرسد "با توجه به اینکه رسانه‌های خارجی همچون بی بی سی انگلیس از اصلاح‌طلبان تمجید می‌کنند و چهره بسیار بدی از این رسانه‌‌ها در میان مردم وجود دارد، تحلیل شما از این رخداد چیست؟ و چرا اعلام برائتی از سوی اصلاح‌طلبان صورت نمی‌گیرد"، پاسخ می‌دهد: من این چیزی که شما می‌گویید را اصلاَ ندیده‌ام و اعلام برائت از چه چیزی باید صورت بگیرد؟ اینکه می‌گویید چهره بدی {از رسانه‌های بیگانه} وجود دارد قبول ندارم.

 فائزه هاشمی پیشتر در مصاحبه با روزنامه فیگارو با اشاره 6 ماه زندانی شدنش مدعی شده بود: زندان تجربه بسیار خوبی بود چرا که با زنان و مردان بزرگ ایرانی، بهائی‌ها، اعضای مجاهدین خلق، اصلاح‌طلبان و کسانی آشنا شده که برای باورهایشان مبارزه می‌کنند.

بخش فارسی رسانه سلطنتی انگلیس بی بی سی اخیراَ با دعوت از برخی اصلاح‌طلبان فراری همچون نورالدین پیرموذن نماینده مجلس ششم، رسما به به تعریف و تمجید از لیست جریان اصلاح‌طلب برخاسته بود. همچنین این رسانه سلطنتی در روزهای گذشته تلاش گسترده‌ای را برای رای نیاوردن فقهایی همچون علامه مصباح  و آیات جنتی و یزدی در انتخابات مجلس خبرگان و در مقابل رای آوری لیست هاشمی رفسنجانی کرده است.

 

هفته گذشته رهبرمعظم انقلاب نیز در دیدار  با جمعی از مردم آذربایجان شرقی با اشاره به ورود صریح رسانه‌های دشمن از جمله بی بی سی به جبهه‌بندی داخلی انتخابات  و اینکه دشمن «دستورالعمل می‌دهد که به چه کسی رأی بدهید یا ندهید» فرموده بودند:«رادیوی انگلیسی دارد به مردم تهران دستورالعمل میدهد به فلانی رأی بدهید، به فلانی رأی ندهید! معنای این چیست؟ انگلیسی‌ها دلشان تنگ شده برای دخالت کردن در ایران... اینکه ما عرض می‌کنیم در انتخابات، مردم با بصیرت، با آگاهی، با دانایی وارد بشوند، به‌خاطر این است؛ بدانند دشمن چه میخواهد؛ وقتی شما دانستی دشمن چه میخواهد، عکس او عمل میکنی؛ معلوم است.»

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • مجید

    باسلام اقای محترم اگرشما برنامه معتمدازشبکه دوم سیماراتماشا کنیدکه درمورداولین انتخابات مجلس خبرگان بحث شد ونکته جالب ابنکه لیست برندگان خبرگان که رفسنجانی نفردوم انتخاب شده بودرانشان میدادوچطورمیشودکسی که قبلا معتمدامام بوده حالا که نفردوم رای اورندگان خبرگان است دیگرمعتمدامام نیست ،دیگرچه انتظاری ازرسانهای نیگانه داریم درمقابل این نوع تحرکات صداوسیمای میلی بااین موقعیت منطقه ،وحالاانتظارداری دخترهاشمی چه بگوید،پس سعی کنیم اول عیوب خودرابرطرف واطمینان دیگران راجلب کنیم که بیگانگان ازاین اب گل الودماهی نگیرنداخراینکه چرادرمملکت ما شبکه خصوصی نبایدوجودداشته باشد...........؟؟؟؟؟

  • ناشناس

    خودت فهمیدی چه گفتی مجید خان..به محتوا بگم که امام خودشان فرمودند ملاک زمان و رفتار فعلی شخصیت هاست نه کی بودم چه کردم بلکه کی هست الان و افکار مخربش چیه

  • مجید

    سلام اقای ناشناس نمیشوصداوسبمای میلی برای یکبارهم شده صدای این اقایان راازرسانه که مال همه مردم است بخش کنندکه دردشون چیه اقای ناشناش!

نظرات