بعد از نماینده پلدختر

علاءالدین بروجردی کاندیدای انتخابات مجلس دهم در بروجرد و نماینده این شهرستان ظرف 4 دوره اخیر در مجلس شورای اسلامی، بیانیه‌ای در پایگاه اطلاع‌رسانی خود منتشرکرد.

به گزارش لرستان خبر، پس از سخنان روز دوشنبه نماینده پلدختر در خصوص تخلفات انتخاباتی در حوزه انتخابیه‌اش،علاءالدین بروجردی کاندیدای انتخابات مجلس دهم در بروجرد و نماینده این شهرستان ظرف 4 دوره اخیر در مجلس شورای اسلامی، بیانیه‌ای در پایگاه اطلاع‌رسانی خود منتشرکرد.
بخشی از اطلاعیه نماینده بروجرد نیز به این موضوع اختصاص یافته که در زیر بخشی از اطلاعیه وی که در پایگاه اطلاع‌رسانی اش منتشر شده را می‌خوانید:
* جدای از برخی تخلفات آشکار انتخاباتی که وظیفه مسئولین ذی‌ربط را سنگین‌تر نموده و چهره زیبای انتخابات سالم را خدشه‌دار کرده است، حضور شما مردم فهیم و احساس مسئولیت‌تان تحسین برانگیز است و بنده به سهم خود از یکایک شما عزیزان به ویژه … (؟!) تشکر و قدردانی می‌نمایم.
* اکنون که تقدیر الهی انتخابات شهرمان را دو مرحله‌ای رقم زده است انتظار می‌رود که همه نامزدهای محترم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که برای مرحله دوم انتخابات مورد اعتماد مردم عزیزمان قرار گرفته‌اند، به جد تلاش نمایند با مظاهر کژی‌ها و کاستی‌ها و صحنه‌های دور از شأن والای مردم شریف بروجرد که منجر به دستگیری تعدادی از عوامل آن نیز توسط نیروهای مسئول گردیده است، مبارزه نمایند. بدون شک مبارزه با فساد از همین نقاط آغاز می‌گردد و ما نباید اجازه دهیم چنین صحنه‌های نفرت‌انگیزی در دوره دوم انتخابات تکرار شود.
* نتیجه انتخابات تجلی اراده ملت بزرگ ایران است و من صمیمانه از یکایک مردم شریف‌مان که برای پنجمین بار به این‌جانب رأی اعتماد دادند قدردانی نموده و اعلام می‌نمایم در مرحله دوم نیز همانند مرحله اول به احترام مردم شریفی که 16 سال به بنده اعتماد نموده‌اند در صحنه حضور خواهم داشت و تصمیم مردم در مرحله نهایی هر چه باشد بدون تردید بهترین تصمیم است‌. در عرصه سیاست‌های داخلی و خارجی و در کنار اقدامات ملی‌، دفاع جانانه از جایگاه والای ولایت و تبعیت از آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مهم‌ترین وظیفه نمایندگان مجلس دهم می‌باشد‌...یافته
 
 نماینده بروجرد نیز مدعی بروز تخلف در انتخابات حوزه خود شد

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات