اعتراض یکی از احزاب اصلاح طلب به یک بی اخلاقی سیاسی؛

رئیس حزب همبستگی دانش آموختگان ایران شاخه لرستان در بیانیه‌ای که در شبکه های اجتماعی منتشر شد، اعتراض خود را نسبت به جعل امضایش برای حمایت از یک کاندیدای خرم‌آبادی اعلام کرد.

به گزارش لرستان خبر، "یاسر خورشیدوند" رییس حزب همبستگی دانش آموختگان ایران شاخه لرستان ــ هدای لرستان ــ و عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان لرستان در رابطه با جعل امضایش متنی اعتراضی را ه شرح ذیل بیان کرد:

پس از آن که شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان به عنوان تنها تشکل قانونی و نماینده استانی شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان کشور در جلسه خود آقای مرتضی محمودوند را به عنوان گزینه دوم اصلاح طلبان شهرستان خرم‌آباد معرفی کرد، روز بعد با پدیده ای قابل تامل به اسم بیانیه شورای احزاب ــ که از نظر تشکیلاتی بخشی از بدنه شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان هستند ــ مواجه شدیم که موجب ایجاد فضایی ابهام آمیز در میان سیاسیون استان گردید.

 بیانیه‌ای که در فضای مجازی دست به دست می‌شد از انتخاب خانم محمدی نیا به عنوان گزینه دوم اصلاح طلبان استان یاد می کرد. 

نکته عجیب تر این بیانه زمانی بود که نام حزب خود را در میان احزاب حامی این بیانیه مشاهده کردم.

 این مهم در حالی است که شخص بنده به عنوان رییس این حزب در استان هرگز نه به این جلسه دعوت شده ام؛ نه در این جلسه شرکت کرده ام و نه به خانم محمدی نیا رأی داده‌ام. 

پس از انجام پیگیری‌های لازم از  رییس شورای احزاب استان و دبیر شورای احزاب متوجه شدم که فاجعه بسیار عمیق تر ازآن چیزی است که من تصور می‌کردم؛ زیرا نه تنها بنده به این جلسه دعوت نشده‌ام بلکه شخصی دیگر به نام آقای... به جای اینجانب رای داده و از طرف بنده صورتجلسه را نیز امضاء کرده است.

با شنیدن این قضیه دیگر نه می‌توانستم حرف بزنم و نه می‌توانستم چیزی بنویسم...

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات