فرمانده نیروی زمینی ارتش جزئیات و نحوه شهادت تکاوران ارتش در سوریه را تشریح کرد.

به گزارش لرستان خبر، امیر احمد رضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه مراسم وداع با پیکر شهدای تکاوران تیپ 65 نوهد نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران (کلاه سبزها) که اخیرا در ماموریت مستشاری در سوریه به شهادت رسیدند، در پاسخ به تسنیم با اشاره به حضور مستشاری نزاجا در سوریه اظهارداشت: به عنوان سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وظیفه داریم که اگر ماموریتی باشد، آنجا حاضر شویم و اجرای ماموریت کنیم.

وی افزود: داعش را در حد و اندازه‌ای نمی‌بینیم که یک یگان نظامی را وارد کنیم. دشمن اصلی ما آمریکا است و ما متناسب با آنها خودمان را آماده می‌کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: در ماموریت مستشاری سوریه تعدادی از کارکنان نیروی زمینی نزاجا حضور داشتند که به حمدالله با قوت و استحکام در کنار "نیروی قدس" و سایر کسانی که در جبهه انجام وظیفه می‌کنند حضور مومنانه‌ای داریم.

امیر پوردستان ادامه داد: در عملیاتی که چند هزار نفر از نیروهای جبهه النصره و تکفیری‌ها حمله وسیعی و گسترده‌ای را به جنوب حلب انجام داده بودند، این رزمندگان رشادت‌ها و دلاورمردانی‌های مومنانه و شایسته ای را داشتند که تعداد 4 نفر از عزیزان نیروهای زمینی به شهادت رسیدند.

وی تاکید کرد: در این درگیری، تعدادی از تانک‌ها و نفربرهای گروهک تروریستی النصره را منهدم شد و تروریست‌ها 200 نفر تلفات انسانی دادند و که تمامی اسناد آن نیز موجود است و این گوشه ای از خدمات و تلاش های است که در کنار سپاه قدرتمند در دفاع از حرم اهل بیت(ع) و مرزهای عقیدتی و ایمانی نظام جمهوری اسلامی دفاع می کنند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان گفت :ما یک یگان را شرکت ندادیم بلکه تعدادی از پرسنل را از تمامی یگان ها شرکت دادیم که از جمله تیپ 65 و سایر یگان ها شرکت دادیم.

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • پیمان

    درود بر ارتشیان و سپاهیان

  • ولایت عشق

    ارتـــــــــــــــــــــــــش فـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدای مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت
    درود بر شرف ارتشیان و سپاهیان ایران اسلامی که همان لشگریان خدا هستند👏👏👏👏👏👏👏👏

نظرات