این دیدار خیلی چیز عادی و معمولی و مسئله پیش‌پاافتاده‌ای است. آدم دیدن دوست اش می‌رود و موضوع این بود و غیرازاین هم نبود.

به گزارش لرستان خبر، فائزه هاشمی رفسنجانی در گفتگو با "یورونیوز" با اشاره به آشنایی‌اش با "فریبا کمال‌آبادی" در زندان اوین در مورد دیدارش با رهبران فرقه ضاله و اسرائیلی بهائیت گفت:این دیدار خیلی چیز عادی و معمولی و مسئله پیش‌پاافتاده‌ای است. آدم دیدن دوست اش می‌رود و موضوع این بود و غیرازاین هم نبود. 

وی در خصوص اعتراضات نسبت به این دیدار گفت: به نظر من یک عکس‌العمل غیرمنطقی است و خودشان موضوع را بزرگ کرده‌اند یعنی اگر موضوع توسط اینها این‌قدر مطرح نمی‌شد و نسبت به آن این‌طور عکس‌العمل نشان نمی‌دادند هیچ‌کسی هم نمی‌فهمید که چنین اتفاقی افتاده. همه بی‌اعتنا و معمولی از کنارش رد می‌شدند. عکس‌العمل‌های غیرمنطقی اینها است که موضوع را دامن می زند و موضوع کش پیدا می‌کند.

او در پاسخ به این سؤال که برخی از انتشار عکس انتقاد کرده‌اند و معتقدند که نباید عکس شما منتشر می‌شد گفت: الآن دیگر در این دنیای امروزی دست توی دماغتان هم بکنید سایت‌ها منتشر می‌کنند. پرسیدند عکس بگیریم؟ گفتم بگیرید چه اشکالی دارد؟ من کار خطایی نکرده‌ام و عادت هم به مخفی کاری ندارم خانواده ما اصلاً این‌طوری هستند

فائزه هاشمی می‌گوید که نگاه او به بهائیان در ایران حقوق بشری است و معتقد است که: ما در ایران داریم ظلم می‌کنیم نه تنها به اینها که به خیلی‌ها. منتهی میزان اینها از همه بالاتر است. و نباید این اتفاق بیفتد و ما باید رفتارهایمان را اصلاح بکنیم.

مراجع تقلید هرگونه معاشرت با بهائیان را منع کرده و اعلام کره اند همه پیروان فرقه گمراه بهائیت محکوم به نجاست هستند

تشکیلات مرکزی "بهائیت" در شهر  "حیفا"  اسرائیل

فرقه  ضاله بهائیت همواره حمایت صهیونیست ها را پشت سر خود می دیده است. رشد و بالندگی این فرقه در محافل بین المللی پس از استقرار رژیم غاصب صهیونیستی به وضوح دیده شد

از آنجا که عمده ویژگی های رفتاری بهائیت با ویژگی های رفتاری اسرائیلی ها همخوانی داشت، با تشکیل رژیم صهیونیستی و تشکیلات مرکزی بهائیت در شهر حیفا، این فرقه کاملاً در خدمت این رژیم قرار گرفت و فعالیت های آنها براساس خواسته های اسرائیلی ها تنظیم شد.

در این میان بهائی ها از حمایت آمریکا و انگلستان نیز برخودرار بودند؛ تشکیلات مرکزی بهائیت در شهر حیفا و در کنار قبر «عباس افندی» قرار دارد

سران فرقه بهاییت ضمن تایید اینکه بهاییان در ایران مرتب برای شرکت در اغتشاشات با مقر اصلی خود واقع در رژیم صهیونیستی ،مشورت می کنند، بر نقش هدایتگری این جریان صحه گذاشته و عنوان کرده است: دفاتر بهائیان وسیله ای برای جهت بخشیدن به نیروی ها و سازماندهی آنها هستند.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • ناصر الدین حسینی

  بنظر اینجانب، خانم فائزه هاشمی حداقل دچار اختلال روحی و التقاط شده است یا اینکه تعمدا اینگونه رفتارها از او سر میزند!

  توجه بفرمایید در جایی میگوید: «اگر موضوع توسط اینها این‌قدر مطرح نمی‌شد و نسبت به آن این‌طور عکس‌العمل نشان نمی‌دادند هیچ‌کسی هم نمی‌فهمید که چنین اتفاقی افتاده. همه بی‌اعتنا و معمولی از کنارش رد می‌شدند.

  عکس‌العمل‌های غیرمنطقی اینها است که موضوع را دامن می زند و موضوع کش پیدا می‌کند.» و این یعنی باید موضوع را مخفی نگه میداشتند!!!!

  اما در جایی دیگر میگوید:«و در پاسخ به این سؤال که برخی از انتشار عکس انتقاد کرده‌اند و معتقدند که نباید عکس شما منتشر می‌شد گفت: الآن دیگر در این دنیای امروزی دست توی دماغتان هم بکنید سایت‌ها منتشر می‌کنند.

  پرسیدند عکس بگیریم؟ گفتم بگیرید چه اشکالی دارد؟ من کار خطایی نکرده‌ام و عادت هم به مخفی کاری ندارم خانواده ما اصلاً این‌طوری هستند»!!!
  و این تناقض است، یعنی هم میخواهد با بهائیان نشست و‌ برخاست کند و آنها حق داشته باشند عکس و‌خبر نشست او‌ را منتشر کنند و هم افرادی که دغدغه دین دارند ساکت بنشینند و حرف نزنند مبادا اینکه شخصیت او‌ دچار مشکلی شود!!!

  این چه ادبیات سخیفی است، ایشان یا واقعا اینقدر نادان هستند یا مردم را نادان فرض میکنند؟!!! یا همان که عرض کردم سر بزرگ موضوع زیر لحاف است!!!!! چون ایشان معتقد است ما به بهائیان بیشتر از بقیه ظلم کرده ایم!!!!

  شاید هم خدای ناکرده، ایشان کم‌کم در حال استحاله دینی است و‌ دوستی های زندان روی افکار ایشان اثر گذاشته باشد!!!!

  موضوع فرقه ضاله بهائیت از جمله موضوعات حاد انحرافی دینی است که حتی رژیمهای غیر مذهبی گذشته علی رغم وابستگی بعضی از سرانشان، نتوانسته اند علنا از آن حمایت کنند و افراد منحرف این فرقه در فرهنگهای حاکم گذشته هم منفور بوده اند!!!!

  چه بلایی بر سر اینها آمده که اینگونه نعل وارونه میزنند؟؟؟

  نکته اساسی اینکه بعض این افراد در سایه شخصیت بزرگ خانواده خود به مقام و منزلتی کذایی دست یافته اند که خواص باید بدانند اینقدر هم باد در بادکنکشان نکنند که مبادا به علت کم ظرفیتی دچار ترکیدگی شوند، بهتر است اخبار این نو‌منحرفان هم خیلی پوشش داده نشود تا غرور کذایی آنان بیشتر نگردد. خداوند ایشان را در قیامت با دوستانشان محشور فرماید.

  یاعلی.

نظرات