جریان نفوذ که مقام معظم رهبری از اواخر سال 93 بصورت جدی در همه سخنرانی ها آنرا متذکر شده و دنبال نمودند، اتفاقی جدی است که سطوح مختلفی را دنبال میکند ، شاید در یک تقسیم بندی بتوان آن را در دو بخش مخاطب محور و موضوع محور تبیین نمود.

به گزارش لرستان خبر، جریان نفوذ که مقام معظم رهبری از اواخر سال ۹۳ بصورت جدی در همه سخنرانی ها آنرا متذکر شده و دنبال نمودند، اتفاقی جدی است که سطوح مختلفی را دنبال میکند ، شاید در یک تقسیم بندی بتوان آن را در دو بخش مخاطب محور و موضوع محور تبیین نمود.

در بخش مخاطب محور، دو گروه مسئولین ومردم مورد نظر جریان نفوذاستکبار هستند . در دوران حاضر که میتوان آن را دوران اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی دانست ، وضعیت رفتار انقلاب و  غرب نسبت به اوایل پیروزی انقلاب تغییر بنیادین داشته است ، بدین معنا که گرچه نظام مقدس اسلامی از ابتدای پیروزی موضوع  صدور فرهنگی انقلاب و صدور فرهنگ انقلابی را در شعار و برنامه ی خود داشت لیکن سالهای اولیه پیروزی اغلب دشمن در حال آفند و حمله بوده و انقلاب در دفاع و پدافند .

با رهبری امام (ره) و پس از ایشان مقام معظم رهبری امروز میتوان به صراحت بیان کرد که جریان آفند و پدافند کاملا معکوس شده وامروز تنها یک مراجعه به موضوعات اندیشکده های آمریکایی و میزان بودجه کنگره در مقابله با ایران و … نشاندهنده ی حمله انقلاب به غرب در عرصه های فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی است و البته به واقع روند برخورد نظامی غرب با انقلاب که در عراق و سوریه و یمن انجام میشود نیز بر خلاف تصور غربی ها روند شکست نائبان آمریکا و انگلیس در جنگ نیابتی منطقه است .

غرب به معنای مجری و حافظ اندیشه جریان باطل که در طول تاریخ همواره در نزاع با جریان حق بوده است امروز گر چه در موضع دفاع و پدافند است لیکن سعی کرده تا دفاع خود را هوشمند نماید . در این دفاع هوشمند تمرکز خود را بیشتر از خط مقدم درگیری به عقبه ی این جنگ قرار داده است ، لذا اصلی ترین ابزار مبارزه غرب با انقلاب در این دوران نفوذ است ، از این جهت که بتواند در لایه های مختلف نفوذ کرده و پشتیبانی های مختلف خط مقدم درگیری در عرصه های مختلف را قطع نماید . در این عرصه بنا به فرمایش مقام معظم رهبری در حوزه مسئولین باتعییر محاسبات و در حوزه مردم باتغییر باورها اقدامات خود را طراحی ، برنامه ریزی و به اجرا می رساند .

از اینجای جریان نفوذ بخش دوم نفوذ یعنی موضوعات رونمایی می شود . معنای این جمله این است ، حال که قرار است باورهای مردم تغییر کند کدام موضوعات دارای اولویت و فوریت هستند ، اینکه مقام معظم رهبری در دیدار با طلاب حوزه های علمیه ، در خصوص هجمه جدی دشمن در تولید شبه و لزوم آمادگی مقابله با آن سخن میگویند بیانگر آماده باش و طراحی دشمن در این عرصه دارد ، از تحریف امام (ره) ، بزک کردن چهره ی آمریکا و دو شاه فاسد پهلوی تا بردن مردم از خواستگاه رشد به سمت رفاه و تجملات و تغییر سبک زندگی در این پروژه جای دارد ، همچنین در خصوص تغییر محاسبات مسئولین از تبدیل روحیه مقاومت به مذاکره و تمکین تا تحمیل اندیشه هایی مانند پذیرش کدخدا و آنچه کدخدا میخواهد در بخش مسئولین در طرح غربی ها مشاهده میشود.

در جریان نفوذ مسئولین دشمن به جای اینکه سالها تلاش کند تا فردی را وارد نظام کرده ، او را رشد دهد و به ثمر برساند و لابد زحمتها و تلاشهای پر ریسک زیادی را بایست به انجام رساند، در دایره ی مسئولین موجود و نزدیکان آنان سعی در جذب و سازماندهی می نماید . یقینا ابزار این برنامه دشمن بسیار مخفی و خاص خواهد بود .

علی ایحال ، مهدی هاشمی با نزدیکی جدی به اکبر هاشمی رفسنجانی بعنوان ریاست مجمع تشخیص مصلحت و همچنین ریس هیات امنای دانشگاه آزاد اقدام مهمی را در کشور به انجام رسانید . اقداماتی که اغلب آنها تحت پوشش دانشگاه آزاد انجام گرفت ، اعترافات نیک آهنگ کوثر و برخی از اسنادی مالی و سیاسی مهدی هاشمی که توسط دستگاه ها و نهادهای امنیتی بدست آمد پرده از جریان مهمی برداشت که ضمن آنکه مهدی هاشمی را برای غرب لااقل تا مدتی تبدیل به مهره ای سوخته کرد ، برای انقلاب نیز روشن شد که جریان نفوذ قصد دارد با افزایش تحریمها به بهانه های مختلف که بتواند در سازمان ملل مصوبه دریافت کند ، ایران مجبور به پذیرش خواسته های غرب و اعمال کدخدایی آمریکا دقیقا در زمانی که روشنای پیروزی ایران اسلامی و شکست دنیای غرب دیده میشود نماید.

پس از لو رفتن مهدی هاشمی ، به خواست پدر یا بدون خواست و اطلاع او (!!!!) فائزه هاشمی روند برادر را در پروژه مذکور دنبال نمود . فائزه هاشمی که بعنوان زنی هتاک ، سیاسی ، ضد انقلاب ، موثر در جریان فتنه  و مخالف با نظام اسلامی شناخته شده است مقصد جدید را هدف گرفت .

مقصدی که شاید از قبل مقدمات آن را مهدی با احمد شهید نماینده دروغگو و دروغساز کمیسیون حقوق شهروندی فراهم نمده بود . دیدار فائزه هاشمی با سران فتنه انگیز و محکوم بهائیت در حالی که یقین دارد دیدار او لو خواهد رفت ، اقدامی است تنها و تنها در این پروژه شوم معنا پیدا میکند . پدر فائزه که هر از گاهی تلاشی جدی در جهت ایجاد گفتمان دوگانه در کشور به انجام میرساند نیز خود قطعه ای زا پازل مطروحه است . اصرار فائزه در این موضوع نشاندهنده ی  آن است که وی قصد ایجاد تنش سیاسی و به تبع آن ورود سازمان ملل و محکومیت ایران برای عدم رعایت حقوق شهروندی و در ادامه ی آن تحریم جدید ایران و… می باشد

در بخش دولت تغییر محاسبات کاملا مشهود است ، آنچه مهم است این است که قوه قضائیه مراقب باشد این تغییر محاسبات دامن قوه قضای کشور را نگیرد و در دوراهی آبروی هاشمی یا پیروزی نفوذ در بخشی از بخشهای مورد نظر غرب ، با برخورد جدی ، قانونی و سخت با سران این جریان کشور را از موفقیت این خط نجات دهد . البته آنچه تا کنون از قوه قضاییه مشاهده شده همواره رعایت و لحاظ نمودن نفع انقلاب و مردم است و امید آن میرود که در این موضوع نیز به همین شیوه عمل شود . 


منبع: البرزبان

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات