گفته می شود که عارف نیز همانند اقدام روز گذشته هاشمی در عدم کاندیدا شدن برای ریاست خبرگان قصد ندارد کاندیدای ریاست مجلس شورای اسلامی شود زیرا وی نیز می داند که شانسی برای موفقیت ندارد و با این اوضاع اگر عارف کاندیدا نشود باید از این جماعت پرسید که آیا خیانت نکرده اند به کسانی که به آنان رای داده اند و به آنان گفته بودند که پیروز انتخابات 7 اسفند ماه شده اند!؟

به گزارش لرستان خبر، این روزها اصلاح طلبان در سردرگمی عجیبی به سر می برند زیرا مانده اند که نسبت به دروغی که به طرفداران خود بعد از انتخابات 7 اسفند گفته اند چه پاسخی باید بدهند.

بنا بر این گزارش 8 اسفند ماه بود که دروغ بزرگ دیگری از سوی این جماعت حقه باز به بیرون سرایت کرد. اما اینبار جامعه هدف طرفداران اندک خود بودند و آنان مدعی شدند که برنده رقابت 7 اسفند آنان بوده اند و مجالس خبرگان و شورای اسلامی اصلاح طلب تشکیل خواهند شد و ریاست مجلس شورای اسلامی شخص عارف کسی که فعلا قربانی همیشگی اصلاح طلبان بوده است! خواهد بود و خبرگان هم به هاشمی رسیده است!

به گزارش خبرنگار ما اما انتخاب حضرت آیت الله جنتی خار چشم انگلیس و انگلیسی های ایرانی! به ریاست مجالس خبرگان سیلی محکمی به اصلاح طلبان دروغگو بود تا مشخص کند که ایران اسلامی هنوز فتنه گران را فراموش نکرده اند و خواب تحویل ایران به آمریکا را برای آنان به کابوس تبدیل خواهد کرد.

و اما تا چند روز آینده نیز انتخابات هیات رییسه مجلس نشان می دهد که برنده واقعی انتخابات 7 اسفند ماه کیست و اصلاح طلبان اگر مرد باشند باید برای ریاست مجلس کاندیدا معرفی کنند تا مشخص شود چه گروهی این مجلس را نیز برده است زیرا از هم اکنون مشخص است که برنده ریاست مجلس کسی جز لاریجانی اصولگرا نخواهد بود.

در این میان نیز شنیده ها حاکی است که عارف تحت فشار دولت است تا کاندیدای ریاست نشود وی که بوسیله خاتمی مدیریت می شود و از خودش اراده سیاسی ندارد فعلا تحت اصرار خاتمی که گفته است عارف رییس مجلس بشود کمی امید برایش باقی مانده است تا بلکه حمایت بعضی از اعضای لیست امید را داشته باشد ولی آنچه مشخص است این است که لاریجانی رای اصولگرایان، مستقلین و حتی برخی از اعضای فراکسیون امید را نیز برای ریاست خود دارد.

به گزارش عصر امروز در این اوضاع و احوال گفته می شود که عارف نیز همانند اقدام روز گذشته هاشمی در عدم کاندیدا شدن برای ریاست خبرگان قصد ندارد کاندیدای ریاست مجلس شورای اسلامی  شود زیرا وی نیز می داند که شانسی برای موفقیت ندارد و با این اوضاع اگر عارف کاندیدا نشود باید از این جماعت پرسید که آیا خیانت نکرده اند به کسانی که به آنان رای داده اند و به آنان گفته بودند که پیروز انتخابات 7 اسفند ماه شده اند!؟
منبع: عصر امروز

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات