در همایش "فدائیان ولایت و منتظران ظهور" مطرح شد

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در پادگان امام علی (ع) خرم‌آباد با انتقاد از حضور فائزه هاشمی در خرم آباد در زمان برگزاری دور دوم انتخابات گفت: آیا حضور بانوی فتنه‌گر در خرم‌آباد سبب ایجاد بی‌نظمی نشد.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام حبیب ایوبی در همایش بزرگ فدائیان بزرگ ولایت و منتظران ظهور که در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار شد، گفت: فتنه گران در کشوری که 200 هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی شده است جایگاهی ندارند. در واقع فتنه گران خط قرمز نظام هستند و با این حال سوال ما ازمسئولان این است که بانوی محکوم فتنه گر در خرم آباد چه غلطی می کند آیا حضور بانوی فتنه گر در خرم آباد موجب ایجاد بی نظمی نیست؟

وی با بیان اینکه نیروهای ارزشی و ولایی به دنبال ایجاد به نظمی در جامعه نیستند، افزود: در دوران دفاع مقدس فدائیان ولایت و منظران ظهور ثابت کردند که اهل کوفه نیستند که امام تنها بماند به همین دلیل روانه جبهه ها شدند و از انقلاب اسلامی دفاع کردند؛ اما بعد از جنگ کسانی که به دنبال باز کردن جای پای اربابشان به کشور بودند تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگ و جگ فرهنگی را در ایران اسلامی پیاده کردند و نمونه آنها اهانت های برخی قلم به دستان و قلم شکستگان اصلاح طلب به جایگاه ولایت و ارزشهای اسلامی بود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در پادگان امام علی (ع) خرم آباد گفت: ما با اشخاص کاری نداریم بلکه ما با گفتمان داریم و بااین حال کسی که می گوید دنیای فردا دنیای گفتمان هایی نظیر انقلاب اسلامی است نه موشک های قاره پیما به تعبیر رهبر معظم انقلاب اینها یا ناآگاهند و یا اینکه خائن هستند.

ایوبی با اشاره به اینکه سردمداران آمریکا باید در نزد فرزندان خود معترف شوند که در این 38 سال نتوانسته اند در مقابل انقلاب اسلامی هیچ غلطی بکنند، اضافه کرد: ما معتقدیم که اسرائیل تا 25سال آینده از صحنه روزگار محو شود چرا که این کلام و ندای امام و مقتدای اما ما است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • شاهرخی

    خاک بر سرت فا....تو دختر یک مجتهد هستی به بابات رحم کن ابروی اون را نبر

نظرات