ادامه فشار فراکسیون امید برای کاندیداتوری عارف درانتخابات هیات رییسه

طیبه سیاوشی شاه عنایتی گفت: با توجه به این دکتر عارف بالاترین رای را برای مجلس دهم کسب کردند، شایستگی ایشان برای شرکت در این رقابت ضروری به نظر می رسد.

به گزارش لرستان خبر، طیبه سیاوشی شاه عنایتی، نماینده مردم تهران در دهمین دوره از مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار تهران پرس در خصوص لزوم کاندیداتوری دکترعارف برای ریاست مجلس شورای اسلامی گفت:  بالاخره دکتر عارف سر لیست ائتلاف امید و اعتدال بوده است، بنابر این حضور عارف در انتخابات ریاست مجلس امری واجب و ضروری است. 
 
این چهره اصلاح طلب مجلس دهم، با تاکید بر شایستگی دکتر عارف برای ریاست مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به این دکتر عارف بالاترین رای را برای مجلس دهم کسب کردند، شایستگی ایشان برای شرکت در این رقابت ضروری به نظر می رسد.
 
 نماینده مردم تهران در دهمین دوره از مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر سوابق اجرایی دکتر عارف در دولت اصلاحات، خاطر نشان کرد: لازم به ذکر است سوابق اجرایی آقای دکتر عارف اهمیت این موضوع را نمایان تر و محسوس تر کرده است. وی افزود: با تو جه به اینکه من هم عضو ائتلاف اعتدال و امید هستم، مطمئنا به کسی برای انتخابات ریاست مجلس به کسی رای خواهم داد که مورد تایید لیست اعتدال و امید باشد.سیاوشی شاه عنایتی، در ادامه، اظهار داشت: اما همانطور که خود دکتر عارف به آن تکیه داشتند این بود که رای نهایی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مشخص خواهد شد. در واقع اکثریت نمایندگان مجلس دهم هستند که می توانند در انتخاب رئیس نقش آفرینی کنند.
 
 نماینده مردم تهران در دهمین دوره از مجلس شورای اسلامی ، خاطر نشان کرد: لیست اعتدال و امید را فقط اصلاح طلبان تشکیل نمی دادند بلکه افرادی بودند که روی یک مساله و آن هم به نام اعتدال و امید و حمایت دولت آقای روحانی دور هم جمع شده بودند.
 
این چهره اصلاح طلب در مجلس دهم در پابان اظهار داشت: مسئله حمایت نکردن برخی از ریاست مجلسی عارف قطعا با تعامل حل خواهد شد و مسئله ای بغرنجی در این عرصه به وجود نیامده است.


منبع: تهران پرس

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات