به تازگی ویدیویی از " انجمن تفنگ آمریکا " منتشر شده است که بدون توجه به گریه سربازان آمریکایی در هنگام اسارت توسط نیروهای ایرانی کشور ما را تهدید کرده است!

به گزارش لرستان خبر، به تازگی ویدیویی از " انجمن تفنگ آمریکا " منتشر شده است که بدون توجه به گریه سربازان آمریکایی در هنگام اسارت توسط نیروهای ایرانی کشور ما را تهدید کرده است!

 

بنا بر این گزارش انجمن تفنگ آمریکا، که طرفدار مالکیت همگانی اسلحه است و گرایشهای سیاسی محافظه کارانه دارد، در یک فیلم تبلیغاتی رهبران ایران را تهدید کرده که هنوز ضربه شصت آمریکا را ندیده اند!؟

به گزارش خبرنگار ما در این فیلم ویدیویی، مردی با ریش سفید و کلاه کابویی خطاب به رهبران ایران می گوید: "شما رئیس جمهور بچه رو و ضعیف احوال ما را دیدید، اما آمریکا را هنوز ندیده اید. بروبچ ما با تمساح در آب کشتی می گیرن و جیگرشو در میارن. شما ها هنوز کشاورزا، کابوی ها، چوب برها، و رانندگان کامیون ما رو ندیدین. آره شما آمریکا رو ندیدین، و بهتره دعا کنین هرگز نبینین."

به گزارش عصر امروز البته این مردک کودن نفهم معلوم نیست چرا کمی به عقب نگاه نکرده و دستگیری سربازان متجاوز آمریکایی را به هنگام تجاوز به آبهای ایران ملاحظه نکرده است که چگونه در مقابل رزمندگان ایرانی دست بر پشت سر، زانو زده و در حال اشک ریختن و التماس کردن می باشند!؟

منبع:عصر امروز

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات