نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:برخی از سیاسیون ماجرا جو که به دنبال ملتهب کردن جامعه هستند کمی به فکر مردم و جوانان بیکار باشند و از مطرح کردن برخی مسائل که نفعی برای مردم ندارد پرهیز کنند ،امروز نرخ40درصد بیکاری در شهرستان امری واقعا اذیت کننده است.

به گزارش لرستان خبر، سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه  امروز برای بیان مسائل بیشتری در راهپیمایی قدس وقت نبود به برخی شیطنت های سیاسیون در پلدختر اشاره کرد واظهار داشت:جریانات سیاسی به اختلافات دامن نزنید و اجازه بدهید تا با آرامش که نیاز امروزی شهرستان به امورات رسیدگی کنیم.

وی وحدت را لازمه توسعه پلدختر دانست و عنوان کرد:افرادی که در هفتم اسفندماه به من رای داده یا نداده اند باید به این نکته توجه کنند که امروز اینجانب به عنوان نماینده جمعیت 80هزار نفری مردم پلدختر ومعمولان هستیم.

کاظمی خطاب به برخی سیاسیون که قصد دارند وقفه در توسعه پلدختر بیاندازند تاکید کرد:با برگزاری میتینگ ها ومحافل سیاسی و شب نامه و نوشتن نامه به مقامات سیاسی کشور ،ما را به گذشته برنگردانید .

کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس</span>

وی ادامه داد: آزاد راهی که برای کشور نعمت شده است باعث شد پلدختر با 40 درصد بیکاری ، سه هزار شغل از دست بدهد همه باید همت کنیم فرصت های جایگزین این ها از قبیل انتخاب جاده پلدختر به خرم آباد به عنوان منطقه گردشگری را در شهرستان شناسایی و فعال کنیم.

وی با بیان اینکه ما در قبال مردم مسئول هستیم و در آخرت هم باید جوابگو باشیم تصریح کرد:در برهه ای که مردم ما بیکار هستند و برخی ها هم گرسنه ،نباید با این گونه مسائل بچه گانه سیاسی که وقت ما و دلسوزان شهرستان را تلف می کند ،اینقدر جو را ملتهب کنید،اینجا دیگر جای سیاسی کاری نیست .

 نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود 33روزه به عنوان نماینده مردم کار خود را آغاز کرده ام یادآور شد:تا کنون سعی کردم با رایزنی که از طریق وزرای دولت،مسئولین ارشد کشوری،استاندار و مدیران کل استانی داشته ام ،پروژه های فراموش شده را احیا کنم.

کاظمی با قدردانی اززحمات نمایندگان ادوار گذشته شهرستان افزود:فرصت ها و ظرفیت هایی را ایجاد کرده اند که برخی از آنها به نتیجه رسید وبرخی هم در همان کلنگ زنی ماند.

کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس</span> ونماز جمعه

وی با قدردانی از مدیران کل استانی و استاندار لرستان بیان کرد:تا کنون 30مدیرکل از دستگاه های اجرایی استان را برای بررسی وضعیت شهرستان پلدختر به منطقه آورده ام.

کاظمی نماینده ومدیرکل تامین اجتماعی

وی ادامه داد:مدیر کل ورزش وامور جوانان را برای تکمیل و بهره برداری از استخر شنا که مطالبه اصلی جوانان منطقه است به شهرستان آورده ام.

وی عنوان کرد:در این دیدار با دکتر عزیز پور نسبت به توجه به ورزش پلدختر و ارتقاء تجهیزات ورزشی در روستاها مصوباتی داشته ایم .

نائب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تصریح کرد:برای معمولان با توجه به ظرفیت های خوبی که در رشته ها مختلف ورزشی از قبیل کشتی و فوتبال و رزمی که دارد ،مقرر شد از طریق اداره کل ورزش وامور جوانان استان تدابیری اندیشیده شود که این منطقه به عنوان میزبان مسابقات استانی وکشوری انتخاب شود وبازی ها در این منطقه برگزار شود.

غرق در کشکان پلدختر

کاظمی با اشاره به اینکه مدیرکل آب و فاضلاب روستایی برای بررسی مسائل ومشکلات آب در روستا ها به شهرستان سفر کرده است افزود:در این دیدار نسبت به حل مشکلات آب شرب در روستاهای جنوب، مسائلی مطرح و قرار شد شرکت آبفار در این خصوص برنامه ریزی هایی داشته باشد.

وی در ادامه به سفر اخیر محمودی رئیس شرکت مخابرات لرستان به پلدختر اشاره کرد و گفت:در این سفر نسبت به آنتن دهی تلفن همراه در برخی از نقاط روستایی وشهری که مشکلاتی داشتیم ،راه اندازی 3Gو4Gدر پلدختر،رفع مسائل ومشکلات ارتباطی روستاهایی که به تفکیک هم مشخص هستند ،از ایشان قول مساعد گرفتیم که در کمترین مدت زمانی این مسائل رفع شوند .

کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس</span>

وی ادامه داد:تا پایان امسال 3Gدر پلدختر با راه اندازی ایستگاه دیگری تقویت می شود و در معمولان هم این مسئله اتفاق می افتد.

وی با بیان اینکه مقرر شد به همراه رئیس شرکت مخابرات لرستان دیداری با ریس شرکت مخابرات ایران داشته باشیم  بیان کرد:تا پایان امسال نسل جدید اینترنت4Gدر پلدختر راه ندازی می شود تا مشترکین اینترنت در شهرستان بتوانند از خدمات ارزان قیمت این فناوری هم استفاده کنند.

کاظمی نماینده مردم پلدختر ومدیرکل محیط زیست

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همت ما و مسئولین اجرایی بر توسعه پلدختر است اضافه کرد:بعد از ماه مبارک رمضان،استاندار لرستان برای بررسی وضعیت پروژه عمرانی،زیرساختی،مطالعه سد های چولهول،بن لار،تسریع در ساخت پمپاژهای آبرسانیو مسائل دیگری به پلدختر ومعمولان سفر خواهند کرد.

سفر استاندار به پلدختر

وی ادامه داد:پیگیر سفر معاون وزیر راه وشهرسازی برای تسریع در ساخت چهارخطه پلدختر به معمولان و اتصال آزاد راه به جاده پلدختر هستیم که امیدواریم این سفر بعد از ماه مبارک رمضان به شهرستان صورت گیرد.

کاظمی با اشاره دیدارهایی که با ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان داشته اند خاطر نشان کرد:اختصاص یک دستگاه آمبولانس به معمولان،ارتقا درمانگاه معمولان به شبانه روزی،حل مشکلات کمبود پزشک متخصص با توجه به مراجعات زیاد بیماران که علاوه بر شهرستان از شهرستان های هم جوار هم به بیمارستان امام(ره) پلدختر مراجعات زیادی داریم و ارتقاء تجهیزات پزشکی بیمارستان امام(ره) پلدختر از ایشان قول مساعد گرفته ایم.

وی بار دیگر به شائبه سی تی اسکن پاسخ داد و گفت:برخی ها در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مسائلی را مطرح می کنند که سی تی اسکن در سال 90مصوب شده ،در صورتی که این اتفاق صحت داشته باشد چرا تا کنون به شهرستان آورده نشده است.

وی یادآوری کرد:در ملاقات های متعددی که با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ووزارت بهداشت داشته ایم ،دستگاه سی تی اسکن به پلدختر آمد و مراحل کاری احداث ساختمان آن در شهرستان در حال انجام است.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان با اشاره به نقش مهم رسانه ها در پیشرفت شهرستان خاطر نشان کرد:انتظار دارم اهالی رسانه ها ،وضعیت طاقت فرسای مردم ووضعیت بحرانی بیکاری 40درصد شهرستان را درک کنند و از بیان مسائلی که باعث ناامیدی در بین مردم می شوند پرهیز کنند.

کاظمی،تذکر به 7وزیر دولت،پیگیری از ظریق وزیر نیرو وامضای نامه مجمع نمایندگان لرستان برای کاهش تعرفه برق گرمسیری پلدختر،رایزنی با وزیر نفت برای افزایش خوراک 70هزار بشکه ای نفت پالایشگاه برای سرمایه گذاری و عقد قرارداد با سرمایه گذار ،رایزنی با هیئت مدیره بانک ملی و سرماه یه گذار پروژه کارخانه سیمان پارسیان و رایزنی با سرمایه گذار برای استفاده سنگ آهک هیدراته پلدختر برای تولید کاغذ ضد آب از جمله اقداماتی که در حدود یک ماه به عنوان نماینده مردم در مجلس کار را آغاز کرده ام ،انجام داده ایم.
منبع: بیان روز

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • ناشناس

  درود بر شرفت.
  دست پاي شما براي مردم محرز است.
  خدا وكيلي پيگر مشكلات مردم باشيد.
  اگه اراده كنيد شدني است/

 • علی حسنوند

  آفرین خوشم آمد
  دمت گرم
  نماینده بادرایت
  مردم ومسوولین اتحاد ویکپارچگی =پیشرفت استام محروممان

 • عیسی صالحی

  نمایندگان پیگیر جدی مطالبات عام المنفعه لرستان وشهروروستاهای لرستان باشید مامردم پشتیبان شماییم.
  وازاینکه دریک ماه اول این همه تلاش وجدیت بنظر من رکوردزنی است پس نمایندگان عزیزلرستان باهمدلی وهمفکری پرچم لرستان رابالاببرید.
  صالحی بچه بالاگریوه

 • حامد بخشیوند

  درود برسید انقلابی باتلاش شبانه روزی اش .نماینده باید لحظه ای ازفرصت وکیل بودن راهدر ندهد /پیش به سوی آبادانی
  یاجدسادات

 • حامد بخشیوند

  درود برسید انقلابی باتلاش شبانه روزی اش .نماینده باید لحظه ای ازفرصت وکیل بودن راهدر ندهد /پیش به سوی آبادانی
  یاجدسادات

 • امیر رحمانی

  نماینده پلدختر باتجربه مدیریتی بالا محکم وارد عرصه شده انشااله باتذکرات ومطالبات بحق ندای محرومیت پلدختر را به گوش بالا برساند

 • احمد اسفندیاری

  پیگیری کشوری واستانی نماینده پلدختر ستودنی است /بدخواهان مردم پلدخترومعمولان کاسه کوزهاتون وجمع کنید

 • فضل الله امیری

  ای ول حاجی
  دمت گرم

 • امین حیدری

  نماینده تیزبین یعنی کاظمی ازسخنرانی روزقدس پلدختر فهمیدم ایشان ضمن اشراف برمسائل جهانی ومنطقه
  ریز وآمارمشکلات ومعضلات حوزه انتخابیه را دارد واینکه شفاف بامردم گفتگو میکند واقعا متمایز کرده ایشان را بانمایندگان سابق

 • براتعلی محمدی

  مخالفت با نماینده محبوب ودوستدار پیشرفت پلدختر محکوم است /مخالفت باایشان یعنی مخالفت بامردم
  ماروستانشینان به برنامه ایشان رای دادیم ایشان هم درحال تلاش شبانه روزی است /سیدجان توتنهاسید مجمع نمایندگان استانی درمقابل ناملایمات صبورباش وتلاش کنید برای آبادانی منطقه

 • محسن دیانی

  نمایندگان لرستان تازه نفس وبیقرارخدمت به مردم .خداقوت آقای وکیل

 • اله یار چگینی

  دمت گرم

 • علیرضا دریکوند

  ازنماینده مردمی ودلسوز بخاطر زحمات شبانه روزیشان تشکر

 • حسین

  کاظمی خیلی تلاش میکند برای رفع مشکلات ما ، حق اینست که ایشان وهمه نمایندگان استانمان راجهت آبادانی لرستان کمک کنیم

 • ایمادی

  درود بر خدمتگذاران مردم
  درود خدا بر کاظمی

 • حجت رحیمی

  مرده و حرفش

نظرات