عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: علاءالدین بروجردی رییس این کمیسیون به علت بیماری تنفسی در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.

به گزارش لرستان خبر، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس که دارای سابقه عوارض شیمیایی دوران دفاع مقدس است به دلیل گرد و غبار شدید و پیاده روی در مناطق صعب العبور در کرمانشاه دچار مشکل تنفسی شد.

علاءالدین بروجردی که روز سه شنبه به منظور بررسی حادثه حمله مسلحانه به فرماندار و نماینده مردم اسلام آباد غرب به کرمانشاه سفر کرده بود پس از بازگشت از سفر و ارائه گزارش به مجلس در بیمارستان بستری شد.

عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: علاءالدین بروجردی رییس این کمیسیون به علت بیماری تنفسی در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.

محمد جواد جمالی روز پنج شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: آقای بروجردی روز دوشنبه سفری به کرمانشاه برای بررسی موضوع سوءقصد به نماینده اسلام آباد غرب داشت، وی صبح سه شنبه در جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس حضور یافت و در همان جلسه اظهار کسالت می کرد.

جمالی ادامه داد: آقای بروجردی به دلیل کسالت نتوانست در جلسه عصر روز سه شنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور بیابد و روز چهارشنبه در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد که امیدواریم هر چه زودتر بهبود پیدا کند.

brojerdi

 

 

 

 

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • فقط خدا

  حالا بگید بروجردی ضد انقلاب

  خجالت بکشید کسانی که این تهمت ها رو زدید

 • رضا

  آخه کسی نیست به این آقا بگه تو که نماینده لرستان و شهر بروجرد هستی تو کرمانشاه چه کار میکنی؟شاید بنده خدا خیلی خدمتگزاره، آنقدر خدمت به مردم بروجرد کرده که نگو نگو و الان رفته خدمت به سایر عزیزان ایرانی بکنه. ارواح عمش

 • پلدختری

  سلام
  بروجردی از افتخارات لرستانه و باتوجه به مسوولیت ایشان به نوعی متعلق به همه ایران است

نظرات