برنامه رسانه ای اصلاح طلبان علیه شهرداری تهران/

اصلاح طلبان شورای شهر در حال رایزنی با یک ارگان دولتی برای انتشار یک روزنامه علیه شهرداری تهران هستند.

به گزارش لرستان خبر، اصلاح طلبان برنامه ریزی گسترده ای را در حوزه رسانه با برخی جریانات دولتی با هدف تضعیف و تخریب شهرداری دارک دیده اند. حضور پررنگ و محسوس در شبکه های اجتماعی،راه اندازی روزنامه و تغذیه مجلات و نشریات فعلی از جمله این برنامه هاست.

در همین راستا اصلاح طلبان شورای شهر در حال رایزنی با یک ارگان دولتی برای انتشار یک روزنامه علیه شهرداری تهران هستند.

بعد از حمله روحانی در اجلاس شهرداران به قالیباف و پاسخ شهردار تهران به اظهارات رئیس جمهور، یکی از اصلاح طلبان نزدیک به دولت مامور وصل اصلاح طلبان شورای شهر به یک ارگان دولتی شده است.

بنا بر این گزارش ، اصلاح طلبان شورای شهر در حال رایزنی با آن ارگان دولتی جهت انتشار یک روزنامه علیه شهرداری تهران در آستانه انتخابات سال آینده هستند. گفته شده در این رایزنی ها، شخصی به نام (ش.ب) مسئولیت اسپانسر مالی روزنامه را قبول کرده است.

اصلاح طلبان معتقدند قدامات شهرداری طی این سه سال خیلی برای مردم جلب توجه کرده، از سوی دیگر دولت هیچ توانی برای اداره کشور نداشته و برجام هم که به جایی نرسیده و مردم از دولت ناامید شده انددر دستور العمل رسانه ای که برای رسانه های اصلاح طلبان صادر شده است تاکید شده  باید با کار رسانه ای هرکاری می توانید علیه شهرداری انجام بدهید و  در این مسیر سعی کنید از همان الفاظی که رئیس جمهور در مناظره سال 92 مثل «سرهنگ و حمله گازانبری» استفاده کرد و باعث رای آوری روحانی شد، استفاده کنید و با هر ابزاری که می توانید باید تمام تلاش های شهرداری را منکوب کنید.بالا رفتن چگالی استفاده برخی از این کلیدواژه ها در رسانه و جامعه بسیار مهم است.

بنا بر اخبار شنیده شده ، اصلاح طلبان در ازای کمک مالی دولتی ها به روزنامه، تعهد داده اند که از تمام تلاششان استفاده کنند تا در انتخابات سال آینده علاوه بر ریاست جمهوری، شورای شهر و شهرداری را نیز به تصاحب اصلاح طلبان درآورند. در همین حال یکی از اصلاح طلبان مشهور شورای شهر تاکید کرده که «این برنامه باید محدود به همین جمع باشد و حتی سایر اصلاح طلبان شورا از آن مطلع نباشند، چراکه برخی از اصلاح طلبان ثابت کرده اند که در عمل در زمین اصولگرایان بازی می کنند..»

تلاش دولتی ها و اصلاح طلبان برای راه اندازی روزنامه علیه شهرداری تهران و هزینه 15 میلیاردی جهت راه اندازی که برای آن در نظر گرفته شده است، در حالی است که طی هفته های اخیر اصلاح طلبان یک کانال تلگرامی را حمایت کردند و برای افزایش اعضای آن به بیش از یک میلیون نفر، بیشتر از 500 میلیون تومان هزینه کردند!

منبع: تهران پرس

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات