نماینده مردم بروجرد در مجلس در گفتگو با لرستان خبر:

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: منافقین امروز با داعشی که شیعه و سنی و حتی مسیحی هم سر می برد هم پیمان شده اند و بر همگان ثابت شد منافقین با انسانیت مشکل دارند و همه دست پرورده آمریکا هستند.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار لرستان خبر اظهار داشت: هر ملت، نظام و جریان سیاسی بدون نقشه راه نمی تواند به مقاصد خود دست یافته و اهداف خود را محقق کند که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز از قاعده مستثنی نیست.

وی مبانی فکری امام(ره) را نقشه راه ملت ایران برای رسیدن به آرمان های بلند انقلاب اسلامی دانست و افزود: حضرت امام(ره) یک شخص نبوده بلکه یک مکتب فکری است، ایشان بایدها و نبایدهای جدیدی را برای ما تعریف کرد که ریشه در آموزه های دین و اسلام ناب دارد که در گذر زمان به فراموشی سپرده شده بود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بایدها و نبایدهای امام راحل(ره) منافع ابرجنایتکاران عالم را زیر پا گذاشته و از ملت ایران سیلی خوردند، عنوان کرد: منافقین که دست پرورده آمریکایی ها و نوچه های تفکر غرب بوده و ادعای تشکیل حکومت داشتند نیز در مقطعی از ملت ایران سیلی خوردند.

وی زاویه پیدا کردن با امام(ره) و مبانی فکری ایشان و نقشه راه ملت ایران را دلیل اصلی شکل گیری جریان منافقین دانست و بیان کرد: منافقین عنوانی پربارتر از "مجاهدین خلق"(کسانی که برای مردم جهاد می کنند!) برای خود نیافتند و با امام(ره) زاویه گرفتند.

گودرزی با بیان اینکه گذر زمان نشان داده هر کس با امام(ره)، ولایت و انقلاب فاصله بگیرد خیر و نفعی برای مردم نخواهد داشت، گفت: خیر مردم در گفتمان انقلاب و دفاع از مبانی انقلاب است و کسی که به فکر منافع مردم است اولویت خود را تقویت جهت گیری های انقلاب اسلامی قرار می دهد.

وی با بیان اینکه در ابتدا عده ای گفتند منافقین با نظام مشکل داشته و حامی مردم هستند، تصریح کرد: کم کم در اردوگاه دشمن خیمه زده و به دشمن قسم خورده ملت ایران، صدام با خوی وحشی گری که به خانواده خود هم رحم نکرد دست دادند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: منافقین در محافل عمومی بمب گذاری کرده و دست به ترور فرزندان انقلابی این ملت زدند و نیروهای سپاه و بسیج و هر کسی که ادعای انقلابی گری داشت را ترور می کردند.

وی اظهار داشت: ابتدا مردم فکر کردند شاید با نیروهای انقلابی مشکل دارند اما بین مردم و در کوچه و خیابان نیز دست به این کار زده و حتی در حرم امام رضا(ع) نیز بمب گذاری کردند و حرمت حرم امام را هم حفظ نکردند که مشخص شد علاوه بر مردم با دین و امامت و اسلام هم مشکل دارند.

گودرزی با بیان اینکه منافقین امروز با داعشی که شیعه و سنی و حتی مسیحی هم سر می برد هم پیمان شده اند، گفت: امروز بر همگان ثابت شد منافقین با انسانیت مشکل دارند و همه دست پرورده آمریکا هستند.

وی با اشاره به اینکه حامیان غرب زده داخلی منافقین باید از مردم انقلابی ایران بترسند افزود: تا زمانی که مبانی فکری امام(ره) در این نظام نقش ایفا کرده و منشا اثر و نقشه راه ملت باشد آنها به منافع شوم خود دست پیدا نخواهند کرد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی زیر سوال بردن امام(ره) را هدف کنونی دشمن و منافقین دانست و عنوان کرد: با پخش این صوت می خواهند در عظمت و اقتدار امام(ره) تردید ایجاد کنند که خیال باطل است چراکه ملت ما می دانند اشداء علی الکفار و رحماء بینهم ملازم یکدیگرند.

وی با اشاره به اینکه زیبایی امام عظیم الشان ما آن فاکتورهد و مولفه هایی بود که از ایشان "امام" تحویل جامعه داد، بیان کرد: ایشان در عین اینکه اهل زهد، شب زنده داری، تقوا و اهل خضوع در برابر خدا بود در عین حال محکم جلوی آمریکا و کسانی که می خواستند اصول انقلاب و منافع ملت را زیر پا بگذارند می ایستاد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات