صادق زیبا کلام در همایش اصلاح طلبان لرستان:

صادق زیبا کلام گفت:معتقدم حمایت از روحانی باید همراه با شروطی مثل معاون اولی روحانی و یا انتخاب 3 تا 5 وزیر از اصلاح طلبان باشد.

به گزارش لرستان خبر، صادق زیباکلام امشب در همایش "اصلاح طلبان و دولت دوازدهم" که در سینما ایران خرم آباد سخنرانی می کرد ؛ افزود: به عملکرد دولت روحانی در خیلی از بخش ها انتقاد داریم و دولت در خیلی موراد ناموفق بوده است

وی گفت: معتقدم نیامدن احمدی نژاد به ضرر اصلاح طلبان است چرا که با آمدن وی خیلی ها از ترس رای نیاوردن مجدد اصولگرایان و اقدامات پوپولیستی آنان سر صندق ها می آمدند.

صادق زیبا کلام افزود: معتقدم احمدی نژاد ستون پنجم است چرا که خیلی ها در انتخابات سال 88 معتقد بودن باید به احمدی نژاد رای بدهیم تا با اقداماتش نظام سریع تر سقوط کند اما تجربه این انتخابات به آنان این بود که نه تنها نظام سقوط نکرد بلکه فقط دود مشکلات به چشمشان رفت.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: با رفتن احمدی نژاد عملا اصولگرایان هیچ شانس دیگری برای پیروزی در انتخابات اردیبهشت 96 ندارند و تنها اگر افراد شاخص آنان مثل ضرغامی ، لاریجانی ، فتاح ، حداد عادل و جلیلی روی احمدی نژاد به اتحاد می رسیدند ، احمدی نژاد چالشی برای روحانی بود.

صادق زیبا کلام گفت: اگر احمدی نژاد محبوبیت زیادی دارد و اگر وی همین فردا بدون هیچ تبلیغاتی وارد انتخابات شود 10 تا 15 میلیون رای دارد.

زیبا کلام گفت: اصولگرایان قشون شکست خورده اند و روحانی باید با آوانس دادن به آنان با دست بسته آنان را شکست دهد.

وی افزود: معتقدم حمایت از روحانی باید همراه با شروطی مثل معاون اولی روحانی و یا انتخاب 3 تا 5 وزیر از اصلاح طلبان باشد.

زیبا کلام گفت: اگر حمایت جدی رهبری اصلاحات در سال 92 نبود روحانی 19 میلیون رای نمی آورد و در انتخابات آینده هم اگر حمایت جدی اصلاحات را نداشته باشد ؛ رای زیادی نخواهد آورد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: حمایت من از روحانی سیاسی نیست بلکه اخلاقیست ؛ در حالی که معتقدم روحانی در دوره اول ریاست جمهوریش معجزه نکرد و حتی به معجزه نزدیک هم نشد و در خیلی بخش ها ناموفق بوده است

وی ادامه داد: اگر روحانی در بخشی موفق نبوده که البته در بسیاری از بخش ها موفق نبوده است ما اصلاح طلبان نمی توانیم بگوییم به ما مربوط نیست بلکه شیوه اخلاقی این است تمام قد از او حمایت کنیم و در عین حال او را برای ایجاد برخی تغییرات تحت فشار بگذاریم و با مردم صادق بوده و ناکارآمدی های روحانی را رفع و رجوع و «ماست مالی» نکنیم.

زیبا کلام در توجیه اینکه با وجود نهادهای متعدد نظارتی و بازرسی در کشور چرا اینهمه فساد اقتصادی و اختلاس می بینیم گفت: پاسخ این سوال اقتصاد دولتی و بنیان و اساس سیاست های غلط اقتصاد دولتی در کشور است.

صادق زیبا کلام  گفت: من از عملکرد دولت روحانی و وزارت ارشاد وی هیچ حمایتی ندارم ؛ چرا که در برابر یک پخ امام جمعه در مشهد ، قم و خرم آباد از عملکرد قانونی خود عقب نشینی می کند.

وی افزود: البته حمله به جنتی به خاطر برخی واسطه ها کم بود ولی معتقدم وزیر بعدی ارشاد هرکس که باشد به مراتب حملات به او بیشتر از جنتی خواهد بود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • ناشناس

    با سلام خدمت جناب دکتر زیبا کلام . ای کاش در اول بگم بد کلام بودی بهتر زیبند جنابعالی است تا زیبا کلام . دوم جناب دکار اولا کاندیدا شما در تمام نظر سنجی های بیشتر از آرای باطله رایی نداشت عین همان شیخ توهم زده انتخابات 88 که می دانی ویکی از آتش بیارها آن فتنه بودی حالا هم داری زرنگبازی می کنی و خود از شکست های دوست و یار شما در بازی با کداخدا جدا می کنی . سوم جنگ ردانی نداشتن نیرو یی که بتواند با روخانی رقابت کند و دولت روحانی باید به آنها اوانس بده خود هم می دانی که این دوست شما با این هم شکست های پی در پی کمتر از آرای باطله رای نیاورد وشکست دوستان حتمای است واین حرف ها شما از دل دلتنگی برای شکست پیش روی شماست در آخر به مثل معرف لری ارجاع می دهم .میگن قمار باز اگر نگه .... می ترگه جناب کلام بد حالت را خوب متوجه میشوم .جوجه ها را 96 درانتخابات می بینیم

نظرات