آیا این نمایندگان لیاقت خانه ملت را دارند/

پس از حمایت گسترده ضد انقلاب و شبکه های صهیونیستی از یک ضد انقلاب محکوم در دادگاه، نامه ی امضاء شده چند نماینده اصلاح طلب که معلوم نیست چرا از یک معاند ضد انقلاب دفاع کرده اند موج تبلیغی وسیعی علیه نظام اسلامی بوجود آورده است.

به گزارش لرستان خبر، رسانه ها و جریانات معاند امضای نامه حمایت چند نماینده اصلاح طلب از یک فرد ضدانقلاب را مستمسک جدیدی برای حمله به نظام اسلامی قرار داده اند.

بنا بر این گزارش پس از حمایت گسترده ضد انقلاب و شبکه های صهیونیستی از یک ضد انقلاب محکوم در دادگاه، نامه ی امضاء شده چند نماینده اصلاح طلب که معلوم نیست چرا از یک معاند ضد انقلاب دفاع کرده اند موج تبلیغی وسیعی علیه نظام اسلامی بوجود آورده است.

به گزارش خبرنگار ما، نگاهی به تیتر رسانه های بیگانه از بی بی سی گرفته تا صدای آمریکا خوراک این نامه را بخوبی بیان می کند.

به گزارش عصر امروز اما در سویی دیگر، شبکه های اجتماعی نیز با الهام از اقدام نمایندگان اصلاح طلب مجلس به تبلیغ علیه حکم قضایی این محکوم در بند پرداخته که نشان عجیب از هماهنگی با عناصر داخلی خود دارند.

لذا جای دارد که دستگاه قضایی و شورای محترم نگهبان با ابلاغ سیاست های انتخاباتی رهبر معظم انقلاب که راه را برای اعمال نظارت بر نمایندگان فراهم می آورد به بررسی این اقدام خطرناک که در حمایت از یک معاند ضد انقلاب صورت گرفته پرداخته تا دیگر شاهد این قبیل اقدامات از سوی افرادی که قسم خورده اند مدافع انقلاب باشند ولی ظاهرا جای انقلاب را با ضدانقلاب اشتباهی گرفتن نباشیم.

منبع: عصرامروز

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات