نماینده اصلاح طلب خرم آباد هتاکی شیخ ارشاد به شهدا را محکوم کرد

محمدبیرانوندی در بیانیه ای توهین مدیر ارشاد لرستان به شهدا را محکوم کرد و از شهدا و ایثارگران تمام قد دفاع کرد تا نشان دهد اصلاح طلبان و اصول گرایان د دفاع از شهدا و ارزش ها با کسی شوخی ندارند.

به گزارش لرستان خبر، پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی، نماینده مردم شریف خرم آباد و دوره چگنی در مجلس در خصوص حواشی متعدد حوزه ی فرهنگ استان لرستان پیامی صادر کرد.

در متن پیام نماینده مردم خرم اباد و چگنی و عضو شورای فرهنگی استانها در مجلس شورای اسلامی آمده است: مردم فهیم وخردمند ایران و لرستان به ویژه حوزه انتخابات خرم آباد و چگنی ! چندی پیش در رسانه های گروهی، خبری درخصوص حوزه  فرهنگ استان لرستان منتشر شد

حسب وظیفه ای که برعهده ی این خدمتگزار مردم است نکاتی در این باره  یادآوری می گردد.

یکم:

اینجانب محمد بیرانوندی در حساسترین اوقات زندگی ام به ویژه درایام تبلیغات انتخاباتی هم حاضر نبوده ام که از نام و شرف و خون شهیدان، ایثارگران و رزمندگان به نفع خود سوءاستفاده کنم!

به عنوان یکی از همسنگران آن مردان بی ادعا، همواره خود را پاسدار حرمت خون شهیدان و جانبازی رزمندگان و ایثارگران دانسته و تا هستم خود را شاگرد مکتب شهیدان و ادامه ی دهنده راه پر برکت آنان می دانم.

دوم:

عکسی که در فضای مجازی از نشست مجمع نمایندگان استان لرستان منتشر شده است ازجمله ی عکس های آرشیوی و بایگانی است و انتشار آن القاء یک دروغ رسانه ایست!

مجمع نمایندگان محترم استان لرستان در ارتباط با مسئله ی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هیچ گونه نشستی نداشته است.

سوم:

 برای تذکر به وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در صحن علنی مجلس در ظرف زمانی بسیار محدودی (چند دقیقه)ازاینجانب خواسته شد اعلام نظر کنم که بنده اعلام کردم :

 متن نمایشنامه ی "لیلی نام تمام دختران ایران زمین است" را نخوانده و ندیده ام و از آن جایی که اینجانب نماینده ی مردم خردمند و فهیم لرستان هستم به خود اجازه نمی دهم به نمایندگی از آنان هیچ مسئله ای را به شکل کورکورانه تایید و یا رد و انکار کنم.

اما براساس آرمانی که داریم هرگونه توهین به جایگاه ؛مقام و منزلت بلند رزمندگان، ایثارگران و شهیدان راه میهن و معنویت را در هر قالب و ژانر هنری محکوم می کنیم!

چهارم:

 ای کاش کسانی که شتابزده درمورد اینجانب به داوری نشستند پیش از آن که دفتر خود را با داوری های ناروا بیارایند مسائل و پرسش ها را با اینجانب مطرح می کردند به هرحال از خداوند می خواهیم بستری فراهم کند تا درآن جز به رضا و خشنودی حضرت ایشان نیندیشیم! دفاعمان از ارزش ها برای او و اعلام مخالفتمان با منکرات نیز برای رضای ایشان باشد!

بیست و نهم مهرماه 95/محمد بیرانوندی نماینده ی مردم حوزه ی انتخابات خرم آباد،چگنی و بخش های تابعه

لازم به ذکر است در روزهای گذشته عده ای سعی بر این داشتند تا موضوع توهین مدیر ارشاد لرستان به شهدا را سیاسی کنند و در استان تفرقه ایجاد کنند و رسانه های وابسته به شیخ هتاک اعلام کرده بودند که بیرانوندی از وی حمایت کرده است

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • حمید

    احسنت به اقای بیرانوند

  • ناشناس

    با سلام خدمت مدیر سابت خبر لرستان خواهشمند است این چندیم بار است که در حین انتشار سخنان دکتر محمد بیرانوندی به نقل از ایشان را همسنگر جبهه و جنک ان مردان بی ادعا معرفی می نماید در صورتی که ایشان بچه محل ما بوده و یک روز به عنوان بسیجی در جبهه ها نبوده است .خواهشمند است چنانچه ایشان خود را همسنگر ان مردان لی ادعا معرفی می کنند مدرکو رمان ان را اعلام نماید چون احتمالا مدرکی جلالی برای دانشکاه تویط افرادی برای خود درست کرده باشد .

  • ناشناس

    باسلام لطفا سی دی این تئاتررابرای آقای بیرانوند بفرستید تانظرش رامطرح کند که معلوم شودجناحی باشهدا برخورد نمی کند

نظرات