به دنبال تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلابی در پنج دی ماه، این جبهه در شهرستان ها بروجرد، کوهدشت، نورآباد، دورود و پلدختر نیز با اعلام حمایت از حرکت جمعی از فعالان انقلابی موجودیت خود را اعلام کردند.

به گزارش لرستان خبر، جبهه مردمی انقلاب اسلامی ۵ دیماه در همایشی که با حضور هیئت موسس(حسن رحیمیان، مرضیه وحید دستجردی، مهدی چمران، یحیی آل‌اسحاق، حمیدرضا حاجی‌بابایی، رضا روستا آزاد،‌ محمود خسروی‌وفا، مهدی محمدی، علیرضا مرندی و نادر طالب‌زاده) برگزار شد اعلام موجودیت کرد.

به دنبال تشکیل این جبهه مردمی، در شهرستان ها بروجرد، کوهدشت، نورآباد، دورود و پلدختر نیز جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اعلام حمایت از حرکت جمعی از فعالان انقلابی در جهت تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی  موجودیت خود را به شرح ذیل اعلام کردند.

 

بیانیه شهرستان پلدختر+ لیست اسامی

بسم الله الرحمن الرحیم

بدون تردید اراده و حضور مردم مسلمان و انقلابی ایران اسلامی پس از اتکاء به ذات اقدس احدیت به عنوان عامل اساسی ومهم درشکل گیری و تداوم و مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش اساسی داشته است.

عملا"ثابت شده است هرجا و هر زمان به مردم توجه جدی شده است و ایشان فعالانه حضور داشته اند و کارها به آنها سپرده شده است مملکت موفق شده است وکشور مراحل پیشرفت را با سرعت بیشتری طی کرده است.

به رغم دستاوردهای عظیم جمهوری اسلامی و تلاش های صورت گرفته تاکنون؛ مردم از مشکلات وتتگناهای اقتصادی رنج می برند هنوز آرمانهای حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)به طور اصولی وکامل محقق نشده اند.

مضافاً اینکه حرکات و دسیسه های دشمنان انقلاب اسلامی و شرایط حساس منطقه و جهان و ضرورت برنامه ریزی های لازم جهت واگذاری امور به مردم و توجه واقعی وجدی به مردم و خواست ایشان ایجاب می کند.

نیرو های انقلابی  و ارزشی و موثر به دور از تمایلات جناحی و باندی باهمت والا و جد بلیغ و تاسی ازاندیشه های حضرت امام (رض)ورهبرفرزانه انقلاب باعزمی راسخ دراین راستاقدم بردارند.

علی ایحال باعنایت به تشکیل "جبهه مردمی نیروههای انقلاب اسلامی کشور"با عضویت جمع کثیری از نخبگان ودلسوزان انقلاب اسلامی و با هدف جلوگیری از تفرق نیروههای انقلابی ؛ اعتقادبه اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی وحرکت درمسیراهداف شهدای انقلاب اسلامی؛مبارزه به رفاه طلبی واشرافی گری؛ توجه به اقتصادمردم بامحوریت اقتصادمقاومتی؛ توجه به حقوق وخواست مردم به دوراز منافع حزبی وجناحی ؛اینجانبان ذیل ضمن اعلام تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان پلدختر؛ حمایت همه جانبه خود را از این گفتمان و تشکیلات مردمی اعلام داشته و در آستانه حماسه بزرگ 9دی و روز بصیرت و میثاق امت با ولایت؛ باردیگر با آرمان های امام راحل (ره) و مقام عظمای ولایت و مرجعیت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و آرمانهای شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق نموده و از همه دلسوزان و علاقمندان به انقلاب اسلامی می خواهیم که به این حرکت مردمی بپیوندند. انشاءالله

 "جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان پلدختر-لرستان"

اعضای موسس:

 * حجت الاسلام  حاج آقارحمتی

 *علی عباس بهاروند

 *فضل الله رشنو از معمولان

 *نورالدین (عجم)پورنصیر

 *بهمن دیناروند

 

بیانیه شهرستان بروجرد+ لیست اسامی

بسم الله الرحمن الرحیم    با حول و قوه الهی و مدد از حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و با رمز مقدس یا مهدی  یا مهدی یا مهدی ادرکنا  جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در بروجرد بااعلام حمایت از حرکت جمعی از فعالان انقلابی در جهت تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی ( ره) و شهدای انقلاب و بیعت با امام خامنه‌ای مد ظله العالی   با هدف:

     * استفاده از همه ظرفیت های مردمی با حفظ اصول در جهت رسیدن به اهداف عالیه  انقلاب اسلامی، مبارزه با فساددر تمامی سطوح ،فراهم نمودن زمینه  مشارکت مردمی در سرنوشت خود ، ایجادبستر  مردم سالاری دینی ، ایجاد روحیه مطالبه گری در مردم و  پاسخگو یی مسوولان موجودیت خود را اعلام می دارد.

    در پایان اعلام می داریم این جبهه هیچ وابستگی  به جریانات سیاسی اعم از اصول گرایان و اصلاح طلبان نداشته و خود را فراتر از جریانات سیاسی دانسته و ضمن الهام گیری از رهنمودهای امام راحل ( ره)  و تبعیت از فرمایشات و اوامر امام خامنه‌ای مد ظله العالی دست نیاز خود را برای تمام کسانی که در نهایت ساده زیستی و تقوا قصد خدمت بی ادعا به انقلاب را دارند دراز میکنیم

  اعضای موسس:

*مهدی ریحانچی

*عبدالحمید گودرزی

*حمید خداشناس

*غلامرضا یاسینی کیا

* مهناز فرید

 

بیانیه شهرستان دلفان + لیست اسامی:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز وشریف شهرستان دلفان    با سلام و درود بر ارواح پاک و مطهر شهدای عزیز انقلاب، شهدای جنگ تحمیلی، و امام شهیدان، و  با عرض ادب به رهبر فرزانه انقلاب، ضمن حمایت قاطع از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، و اعلام موجودیت رسمی این تشکل فراگیر در شهرستان دلفان توجه شما را به نکاتی چند جلب مینماییم:

    1-  نظام مقدس جمهوری اسلامی که حاصل زحمات بی دریغ امام امت (ره) و نثار خون هزاران شهید گلگون کفن،و ایثارگریهای حماسه ساز می باشد همواره درجهت تحقق عدالت اجتماعی وتوسعه و آبادانی کشور با حفظ استقلال و عظمت این ملت بزرگ گام برداشته است ،اما این بدان معنا نیست که در طول سالیان گذشته  مدیران مصون از هرگونه اشتباه عملکردی بوده اند جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بعنوان یک تشکل فرا جناحی درجهت اصلاح کجی ها، عدول ها و مبارزه بی امان با فساد در تمام ابعاد در جهت توسعه همه جانبه کشور پا به این عرصه سیاسی اجتماعی گذاشته است.

    2- ما معتقدیم یکی از بلاهای گریبانگیر کشور که عامل بسیاری از مشکلات موجود است ،باند بازی،جناح بازی و هزینه نمودن ارزش ها و منافع ملی درقالب تنگ نظرانه است که خواست عمومی مردم ،مبارزه با فقر، بیکاری، عدم توسعه پایدار و همه جانبه درآن جای ندارد،جبهه مردمی نیروهای انقلاب برای پایان دادن به این نگرش ها وبصورت خاص احیائ تفکرات انقلابی و اسلامی وتقدم منافع مردم بر مقاصد گروهی و باندی اعلام موجودیت می نماید.

    3- ما درکشوری زندگی میکنیم که مواهب الهی شامل آن بوده و از نعمت های بی شماری درتمام زمینه های اقتصادی از نفت و گاز گرفته تا انواع معادن وموقعیت جغرافیایی و....  برخوردار است استفاده از این پتانسیل ها تنها در قالب پایبندی مدیران اجرایی  مومن، خدا ترس، شفاف و با برنامه و متخصص که  فراوان در بدنه اجرای کشور وجود دارند امکان پذیر است، از این رو جبهه مردمی نیروهای انقلاب، با استفاده از تمام ظرفیت های مدیریتی درجهت رسیدن به اهداف عالیه انقلاب اسلامی تلاش خواهد نمود.

    4- ضمن احترام به تمام کسانیکه بصورت انفرادی یا درقالب های سیاسی به کشور و انقلاب خدمت نموده اند، اعلام میدارد جبهه مردمی وابسته به هیچکدام از جریانات اعم از اصولگرا و اصلاح طلب  نیست و خود را فراتر از آن می بیند به همین منظور آغوش خود را برای تمام کسانیکه در نهایت ساده زیستی وتقوا قصد خدمت بی ادعا به این ملت فهیم و بزرگ را دارند همیشه باز نگهداشته و از حضور آنان در عرصه کار و تلاش جهادی استقبال می نماید.

ما پایبندی به اصول و ارزشهای انقلاب را سر لوحه کار خود می دانیم ولی معتقدیم هیچ جناحی به تنهایی نمی تواند بارسنگین انقلاب را به سرمنزل مقصود برساند،واین مهم تنها با استفاده از تمام ظرفیت های موجود کشور محقق خواهد یافت، و انشالله در اطلاعیه های بعدی و انتشار اساسنامه  موارد به عموم مردم شریف عرضه خواهد شد.    والسلام 

اعضای موسس:

*علی محمد نظری

*غلامرضا سیف

*محمد اقا جهانگیری

*علی خزایی

*شاه کرم حسن زاده

 

بیانیه شهرستان کوهدشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان کوهدشت با تبعیت از منویات مقام معظم  رهبری(مدظله العالی) ضمن حمایت قاطع از تصمیمات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مرکز موجودیت تشکیلاتی خود را تحت عنوان فوق الذکر اعلام می کند.

امید است در راستای پیروی از شهدا و امام شهدا (ره) معمار کبیرانقلاب و رهبر اندیشمند و فرهیخته از هر تلاش و کوششی فروگذار ننمائیم.

در پایان اعلام می داریم این جبهه هیچ وابستگی به جریانات سیاسی اعم از اصول گرایان و اصلاح طلبان نداشته و خود را فراتر از جریانات سیاسی می داند.

من الله توفیق و علیه التکلان

 

بیانیه شهرستان دورود + لیست اسامی

بسم الله الرحمن الرحیم      

والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا وان الله لمع المحسنین: و آنها که در راه ما (باخلوص نیت) جهاد کنند، قطعا به راه های خود، هدایتشان خواهیم کرد و خداوند با نیکوکاران است. (عنکبوت 69)

با توجه به بیانات دلسوزانه و مکرر رهبر معظم و مقتدر انقلاب، حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) در ارتباط با مبارزه ی جدی با فساد اقتصادی، اجتماعی، معضلات فرهنگی و تأکید بر افزایش بصیرت و تلاش مستمر در جهت حمایت از محرومین و اقشار مستضعف جامعه و اجرای عدالت اجتماعی در بین ملت سرافراز؛ و همچنین عزم راسخ در جهت اجرای اقتصاد مقاومتی با مدیریتی جهادی، ما نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان دورود از سیاست و تدابیر متأثر از روحیه ی انقلابی جبهه ی مردمی انقلاب اسلامی که در مرکز کشور اعلام موجودیت نموده اند، اعلام حمایت و پشتیبانی نموده و از آحاد مردم دلسوز و انقلابی،مومن و متعهد جهت همراهی با این خیزش مردمی برپایه مردمسالاری دینی دعوت به عمل می آوریم.

 

(هیأت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان دورود)

*هوشنگ هداوند

*علی دهقان

*منوچهر فرهادزاده

*علیرضا فاطمی

*عصمت حسینی

 

گفتنی است به زودی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در سایر شهرستان های استان نیز تشکیل و لیست هیئات موسس آن ها مشخص و اعلام می شود.

 

منبع: سفیر افلاک

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات