رئیس دانشگاه آزاد ‌واحد بروجرد خبرداد

لرستان خبر: رئیس دانشگاه آزاد ‌بروجرد با اشاره به پذیرش دانشجو در 10 رشته دکتری از مهر ماه امسال خبر داد و تصریح کرد: امتیاز واحد بروجرد را 2164 دانست و در میان واحد ها دارای یکی از بالاترین امتیازها هستیم اما به دلیل کمبود هیئت علمی به درجه "جامع ب" ارتقاء یافتیم.

لرستان خبر، احمد سیف امروز در جلسه با اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد پس از تجمیع پردیس علوم و تحقیقات با واحد بروجرد انجام شد، اظهار کرد: پردیس دانشگاهی علوم و تحقیقات با دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد تجمیع شده است و در این دانشگاه 10 رشته تخصصی در مقطع دکترا به مجموع رشته های تحصیلی این دانشگاه اضافه شده است.

 

وی افزود: دکتر میرزاده با تجمیع پردیس های علوم و تحقیقات جان تازه ای در کالبد دانشگاه آزاد اسلامی دمید و این نشان از هوش بالا و آینده نگری ایشان دارد، زیرا در این راستا هم قانون اجرا شد و هم، هم افزایی انجام شد.

 

سیف روند توسعه دانشگاه آزاد اسلامی را به سوی تحصیلات تکمیلی عنوان کرد و افزود: در آینده پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی بیشتر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری است.

 

وی گفت: ارتقاء درجه واحد سبب سنگین تر شدن وظایف و مسئولیت ها می شود.

 

محمدجعفر مهدیان سرپرست پیشین علوم و تحقیقات واحد نیز طی سخنانی این موفقیت ها را به دکتر سیف، اساتید، کارکنان و دانشجویان واحد تبریک گفت و افزود: پردیس علوم و تحقیقات با بیش از 4500 دانشجو و 10 رشته دکتری پرمتقاضی به واحد بروجرد منتقل می شود و این امتیاز قابل توجهی است.

 

مهدیان از افزایش 12 رشته کارشناسی ارشد به مجموع رشته های علوم و تحقیقات خبر داد و بیان کرد: با 26 رشته قبلی تعداد رشته های ارشد علوم و تحقیقات اکنون به 38 رشته افزایش یافته است  که این تعداد به رشته‌های کارشناسی ارشد واحد افزوده می شود.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات