مدیرکل نوسازی مدارس لرستان:

لرستان خبر: مدیرکل نوسازی مدارس لرستان گفت: کمبود فضای آموزشی در سایت های مسکن مهر لرستان به یک بحران جدی و اساسی تبدیل شده است و ما در این سایت‌ها به شدت با کمبود فضا مواجه هستیم.

لرستان خبر، حسین اسدی پور شامگاه یکشنبه در جلسه شورای مسکن لرستان در خرم آباد اظهار کرد: ما در سطح استان لرستان و در واحدهای مسکن مهر استان 450 کلاس درس نیاز داریم که برای این کار هیچ فضا و اعتباری وجود ندارد.

 

وی افزود: با توجه به تفاهم نامه ای که در سفر نیکزاد به لرستان با آموزش و پرورش استان انعقاد شده است قرار  شد که مدارس لرستان تا حد سفت کاری در سایت های مسکن هر انجام شود.

 

اسدی پور تصریح کرد: ما اکنون در بحث فضای آموزشی با بحران مواجه هستیم و به شدت از نظر وجود این فضاها کمبود داریم و با توجه به شرایط و برنامه ریزی های کنونی دانش آموزان ما تا حدود 20 سال آینده امکان بهره مندی از مدارس را ندارند.

 

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان بیان کرد: سلیت مسکن مهر شمال خرم آباد فاقد مدرسه است و در این سایت اصلا برای بحث آموزش فضایی در نظر گرفته نشده است.

 

وی اظهار کرد: در سایت 1200 واحدی مسکن مهر ارتش خرم آباد نیز چنین است و برای بحث آموزش هیچ فضایی در نظر گرفته نشده است و تنها مشکل این واحدها را نمی توان محدود به بحث اعتبارات دانست بلکه بحث کاربری واحدها مشکل اصلی ما محسوب می شود.

 

اسدی پور عنوان کرد: در سایت شمال خرم آباد سهم کاربری آموزشی را به عنوان سهم مالکی تعیین کرده اند که برای بازپس گیری و ساخت مدرسه و فضای آموزشی باید این زمین ها از صاحبان آن ها خریداری شده و بعد شروع به ساخت و ساز شود که عملا کاری هزینه بر است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • ناشناس

    ساخت اپارتمان 1200واحدی خرم اباد توراخدا پذیرای 36 متری دو اتاق خواب 12 متری اشپز خانه 12 متری و سرویس بهداشتی تراس 10 متر بقیه هم برای ساخت ما تمام زندگیمان این اپارتمان اسا

نظرات