رئیس انجمن ارگانیک لرستان:

لرستان خبر: رئیس انجمن ارگانیک لرستان گفت: امروزه دنیا به دنبال تولید محصول ارگانیک است که تولید این نوع محصولات از نابودی محیط زیست و ابتلا به بیماری‎های لاعلاج جلوگیری می‏کند.

لرستان خبر، جهانشیر شاکرمی عصر امروز در همایش کشاورزی ارگانیک در خرمآباد اظهار داشت: در سالهای گذشته با استفاده افراطی و بیرویه از کودها به محیط زیست صدمات جبرانناپذیری وارد کردهایم، حال بر این باوریم که با تشکیل نهادها و برگزاری همایشها تغییر نگرشی در رفتار با محیط زیست ایجاد کنیم.

 

رئیس انجمن ارگانیک لرستان عنوان کرد: در سال 92 انجمن ارگانیک لرستان با حضور کارشناسان ، تولیدکنندگان و نهادهای کشاورزی فعالیت خود را در زمینه تولید محصول ارگانیک آغاز کرده است.

 

شاکرمی افزود: تولید محصول ارگانیک حرکتی تدریجی است که با برگزاری همایش به دنبال کسب دانش فنی لازم هستیم .

 

وی تأکید کرد: در کشاورزی ارگانیک برخلاف کشاورزی صنعتی از ترکیبات و روشهای بیخطر استفاده میشود، باید تلاش کنیم، مشکلات کشاورزی صنعتی و شیمیایی را برطرف کنیم .

 

رئیس انجمن ارگانیک لرستان خاطرنشان کرد: با شرکت در همایش کشاورزی ارگانیک که به مدت دو روز برگزار می‏گردد، تهیه فرم همایش و با مراجعه تا تاریخ 15 مرداد سال جاری می‏توان از تخفیف بیست درصدی حق عضویت در انجمن برخوردار شد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات