مدیرکل آموزش و پرورش لرستان:

لرستان خبر: مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: آموزش و پرورش باید طوری عمل کند که محصول تربیتی آن بتواند ضمن محافظت از فرد در برابر تهدیدات و هجمه های دشمنان، منجر به نقش آفرینی و تاثیر گذاری او در سطح جامعه شود.

لرستان خبر، گودرز کریمی‌فر ظهر امروز در جمع دانش آموزان نخبه طرح هادیان رحمت در خرم‌آباد اظهار کرد: اگر آموزش و پرورش در زمینه رشد ابعاد علمی و تربیتی کار کند، می‌تواند زمینه ساز توسعه و پیشرفت جامعه باشد. در این زمینه لازم است تا ائمه اطهار(ع) را به عنوان کامل ترین الگوهای علمی به نسل آینده معرفی کنیم.

 

مدیرکل آموزش و پروش لرستان گفت: در راستای تقویت مبانی اعتقادی دانش آموزان و ارتقا دانش دینی و معرفتی آنان، کمیته همکاری‌های حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش راه اندازی می شود.

 

وی بیان کرد: آموزش و پرورش معتقد است که باید دانش آموزان را فعال و پویا تربیت کند تا بتوانند در مسیر رشد و بالندگی جامعه تاثیر گذار باشند. در این مسیر اعتقاد داریم که باید هم افزایی، تعامل و همکاری وجود داشته باشد .  

 

وی خاطرنشان کرد: نخبگان علمی به منزله مغز متفکر و موتور محرکه توسعه جامعه به حساب می‌آیند زیرا نخبگان علاوه بر  برجستگی‌ها و توانایی‌های بالقوه‌ای که دارند، نگاه موشکافانه آنان به مسائل جامعه می تواند منشأ تحولات بنیادین در فرآیند توسعه کشور باشد

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات