رئیس اداره کل فنی‌و‌حرفه‌ای لرستان:

لرستانئ خبر: رئیس اداره کل فنی‌و‌حرفه‌ای لرستان گفت: 5 کارگاه آموزشی و تولید محور به زودی در شهرستان بروجرد افتتاح می‌شوند.

به گزارش لرستان خبر، سید فخرالدین رحمانی عصر امروز در حاشیه بازدید از مرکز فنی‌و‌حرفهای شهرستان بروجرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پنج کارگاه آموزشی و تولید محور به زودی در شهرستان بروجرد افتتاح می‌شوند.

 

وی افزود: کارگاه‌های آموزشی در زمینه رشته‌های کاربردی و به‌روز آغاز فعالیت می‌کنند که این امر می‌تواند در راستای ایجاد اشتغال پایدار و تأمین نیروی کارآمد و ماهر صنایع استان مؤثر باشد.

 

رئیس اداره کل فنی‌و‌حرفه‌ای لرستان عنوان کرد: با حضور معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی 13 کارگاه آموزشی در لرستان به بهره‌برداری می‌رسد که از این طریق 30 درصد پروژه‌های سازمان فنی‌و‌حرفه‌ای کشور در سال جاری در لرستان محقق می‌شود.

 

وی تصریح کرد: افتتاح پنج کارگاه آموزشی در خرم‌آباد، دو کارگاه در شهرستان دورود و یک کارگاه کوهدشت و پنج کارگاه در شهرستان بروجرد، مجموع 13 کارگاه آموزشی هستند که قرار است به زودی در لرستان افتتاح شوند.

 

رحمانی بیان کرد: امسال یک میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار به استان لرستان اختصاص یافته که از این میزان اعتبار 400 میلیون تومان برای خرید تجهیزات و امکانات کارگاهی و یا راهاندازی رشته‌های جدید و کاربردی هزینه شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: فنی‌و‌حرفه‌ای استان لرستان در سال گذشته با وجود کمبود اعتبارات مالی نسبت به مدت مشابه افزایش عملکرد 18 درصدی داشته است.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات