معاون بنیاد ملی نخبگان :

لرستان خبر: معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان ایران گفت: استعدادهایی در نقاط دورافتاده کشور وجود دارند که نیازمند فرصت بروز هستند.

به گزارش لرستان خبر، سید مهدی موسوی کوهپر ظهر امروز در جشنواره منطقه‌ای رویش زاگرس در خرم‌آباد اظهار  داشت: نخبگان سرمایه‌های جاری کشور هستند.

 

وی افزود: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری نخبگان و استعدادهای برتر باید ورود در عرصه فناوری و تولید، مسیر پیشرفت کشور را بر پایه دانش قرار دهند.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان ایران عنوان کرد: نیروی انسانی در کشورهای توسعه‌یافته سرمایه‌ای جاری برای تولید ثروت در کشور هستند بنابراین در راستای هدایت جامعه در مسیر توسعه باید از سرمایه مبتنی بر دانش نخبگان بهره کافی برده شود.

 

وی بنیاد ملی نخبگان را پل ارتباطی استعدادهای برتر برای استفاده از ایده‌های برتر دانست و تصریح کرد: شناسایی و بسترسازی برای بروز ایده‌های برتر از جمله فعالیت‌های بنیاد نخبگان است.

 

موسوی کوهپر ضمن تأکید بر این‌که طرح‌ها و ایده‌های جوانان نخبه ایرانی می‌تواند تحولی را در کشور ایجاد کند، بیان کرد: جشنواره منطقه‌ای رویش زاگرس با هدف شناسایی افراد نخبه و استعدادهای برتر در سراسر کشور برگزار شده است.

 

وی با اشاره به این‌که استعدادهایی در نقاط دورافتاده کشور وجود دارند که نیازمند فرصت بروز هستند، خاطرنشان کرد: نخبگان شایستگی بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های علمی به‌روز دنیا را دارند.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان ایران گفت: اندیشه نخبگان ایران اسلامی ا وابسته به کشورشان است و همواره تلاش می‌کنند تا برای تعالی کشور خود قدم بردارند.

 

انتهای پیام/پ

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات