۱۳ و ۱۴ شهریور امسال:

لرستان خبر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: ششمین جشنواره ملی نماهنگ رضوی ۱۳ و ۱۴ شهریور امسال در لرستان برگزار می شود

به گزارش لرستان خبر از  خرم آباد ، حجت الاسلام و المسلمین علی اسماعیلیان امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ششمین جشنواره نماهنگ رضوی به میزبانی استان لرستان، ۱۳ و ۱۴ شهریور ماه همزمان با ایام دهه   کرامت در خرم آباد برگزار می شود.

وی افزود: تاکنون در راستای برنامه ریزی برگزاری این جشنواره با تشکیل شورای مشورتی، شورای علمی، انتشار فراخوان و اعلام حمایت از هنرمندان بومی جهت تولید نماهنگ اقداماتی انجام شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان بیان کرد: علاوه بر جشنواره   ملی نماهنگ رضوی که در مرکز استان برگزار می شود در ایام دهه کرامت به منظور اینکه سایر شهرستان های استان نیز رنگ و بوی رضوی به خود بگیرند هشت برنامه جنبی اجرا می شود.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلیان گفت: شهرستان بروجرد برگزاری جشنواره تصویرسازی دعای باران، شهرستان ازنا جشنواره   تصویر سازی کودکان رضوی با عنوان کودکان حرم، شهرستان الیگودرز میزبان جشنواره شعر فارسی رضوی است و شهرستان درود نیز میزبان جشنواره   داستانک و داستان کوتاه رضوی را عهده دار شده اند.

دبیر جشنواره  نماهنگ رضوی تصریح کرد: همچنین جشنواره شعر بومی، محلی رضوی در پلدختر، جشنواره پیامک ادبی رضوی در شهر دلفان، جشنواره طراحی پوستر رضوی در الشتر برگزار می شود و شهرستان کوهدشت نیز میزبان جشنواره خوشنویسی سلسلة الذهب است.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات