مسئول سازمان بسیج ادارات لرستان:

لرستان خبر: مسئول سازمان بسیج ادارات لرستان گفت: جمع آوری ماهواره ها با تبیین آسیب ها و اغنای مردم امکانپذیر است و این مهم باید در اولویت کارکنان بسیجی ادارات باشد.

به گزارش لرستان خبر از  خرم آباد ، سرهنگ   کریم زینی وند امروز در جمع خبرنگاران در خرم آباد با اشاره به برنامه ریزی دشمنان بر روی ماهواره   اظهار کرد: متاسفانه در سال های اخیر دشمنان انقلاب در ادامه شبیخون فرهنگی خود تمرکز ویژه ای روی ماهواره گذاشته اند که با کمک آن به خانواده ها و جوانان کشور ضربه بزنند.

  وی با اشاره به اهمیت جمع آوری ماهواره در سطح لرستان افزود: جمع آوری ماهواره ها با تبیین آسیب ها و اغنای مردم امکانپذیر است و این مهم باید در اولویت کارکنان بسیجی ادارات باشد.

وی تصریح کرد: کارکنان بسیجی ادارات باید در مبارزه با آسیب های ماهواره پیشرو باشند تا بتوانیم در فضایی ایجابی ابتدا جامعه هدف خود که شامل کارکنان ادارات می باشند و سپس دیگران را به مقابله با تهدیدات ماهواره ترغیب کنیم.

مسئول سازمان بسیج ادارات لرستان بر ضرورت ارتقاء فهم سیاسی کارمندان ادارات تاکید کرد و گفت: انتظاری که از کارمندان بسیجی وجود دارد این است که با مشی جهادی گره های کوری را که مانع خدمت به مردم هستند را باز کنند و طعم صادقانه خدمت را با روحیه بسیجی به مردم بچشانند.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • چه فرقی میکنه

    آقای زینی وند قبلا هم فرماندهان پایگاه این نظر و داشتند و مردم ما فهم شعورشون بالاست که بخان مزخرفات ماهواره ها را نگاه کنند اما بعضی ها هم از این تکنولوؤی برای دانش به فرض مثال مستند استفاده میکنند و بعضی ها هم با شروع جام جهانی از آن به عنوان ورزش استفاده میکنند این یک تکنولوژی ساخت بشره و انسان هم هیچ محدودیتی نداره حتی براب انسان خدا هم محدودیت قرار نداده و نباید سرسری تصمیم بکیرید

  • 0000000000

    آقای عزیز خودتو ناراحت نکن ما باید همه مون واسه اقتصاد استان بسیج بشیم اونوقت فرهنگمون هم درسته استان لرستان با رتبه 17/6 درصد بیکارترین استان کشور شناخته شده حالا گیر بده به ماهواره

نظرات