مدیرکل تبلیغات اسلامی دلفان:

لرستان خبر: مدیرکل تبلیغات اسلامی دلفان گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی دلفان در نظر دارد برای دسترسی آسان به مربیان قرآنی و قرآن آموزان یک بانک اطلاعاتی از این افراد را راه اندازی نماید.

به گزارش خبرگزاری لرستان خبر از دلفان ، حجت الاسلام سید نصرت الله موسوی امروز در جمع خبرنگاران در دلفان اظهار کرد: در راستای افزایش کمی و کیفی فعالیت های قرآنی نیاز است با شناسایی ظرفیت ها و توانمندی های مؤسسات و جلسات قرآنی در جهت تقویت و رونق این قبیل فعالیت ها، اقدام شود.
وی با اشاره به راه اندازی بانک اطلاعات مدیران و مربیان مؤسسات و جلسات قرآنی در دلفان افزود: تهیه بانک اطلاعاتی برای قابل دسترس بودن قرآن آموزان و مربیان و مدیران قرآنی و ارائه به موقع و مناسب بخش نامه ها بسیار مؤثر است.
حجت الاسلام موسوی بیان کرد:   مراکز، مؤسسات و جلسات قرآنی باید در سال جدید با برنامه تخصصی در راستای امور قرآنی وارد شوند و برنامه مدون و تقویم کاری قرآنی برای خود تشکیل دهند تا در مناسبت های مختلف، برنامه های تعریف شده از قبل اجرا شود.
مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان با اشاره به صدور مجوز برای فعالیت ۲۲ کانون فرهنگی، تبلیغی در این شهرستان اظهار کرد: این مجوزها با هدف ترویج و گسترش فعالیت های فرهنگی و مذهبی و بسط و تعمیق ارزش های دینی در این شهرستان صادر شده است.
وی افزود: کانون های فرهنگی تبلیغی در سطح شهر و روستاهای این شهرستان با محوریت ائمه جماعات و روحانیون مستقر در روستاها با انجام اقدامات فرهنگی، مذهبی، قرآنی و تبلیغی خود را در مناسبت های ملی و مذهبی فعالیت دارند.
حجت الاسلام موسوی تصریح کرد: هم اکنون ۲۲ کانون فرهنگی و تبلیغی در سطح شهرستان فعالیت دارند که از این تعداد ۱۸ کانون در روستاها فعالیت دارند که امیدواریم بتوانیم تعداد کانون های فرهنگی تبلیغی شهرستان را به منظور ترویج و توسعه فرهنگ دینی و گسترش سطح فرهنگی جامعه افزایش دهیم.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات