مدیرکل آموزش و پرورش لرستان:

لرستان خبر: مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: آموزش و پرورش لرستان در راستای ترویج افکار شهید مطهری با برگزاری کلاس های ضمن خدمت برای ۲۹ هزار فرهنگی در لرستان سعی در آشناسازی آن ها با اندیشه های این معلم بزرگ داشته است.

به گزارش لرستان خبر از خرم آباد ، گودرز کریمی فر امروز در جمع خبرنگاران در خرم آباد اظهار کرد: با توجه به ضرورت ترویج افکار و اندیشه های استاد شهید مرتضی مطهری در قالب دوره های آموزشی ضمن خدمت ۲۹ هزار نفر از فرهنگیان لرستان با اندیشه ها و افکار استاد مطهری آشنا شده اند.
وی با بیان اینکه پژوهش محوری و مطهری پژوهی در اولویت برنامه های اداره کل آموزش و پرورش لرستان است، افزود: با توجه به نقشی که شهید مطهری در وحدت بین حوزه و دانشگاه دارد می طلبد افکار، اندیشه ها و آثار این استاد و معلم وارسته به مردم به ویژه معلمان و دانش آموزان معرفی شود.
کریمی فر راه اندازی اتاق فکر و ایده و خلاقیت را از دیگر فعالیت ها در این اداره کل برشمرد و گفت: ۷۰ نفر از اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های استان لرستان با این اتاق فکر و ایده و خلاقیت همکاری دارند.
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به اجرای طرح همگام با مدیران و همراه با نوآوران که از دیگر برنامه های آموزش و پرورش استان در بحث نرم افزاری است تصریح کرد: هر هفته ۸ الی ۱۰ نفر از مدیران خلاق و دارای ایده، ایده ها و برنامه های خود را در قالب دوره های آموزشی در سطح مناطق و شهرستان ها به سایر معلمان ارائه می دهند.
کریمی فر طرح تفکر پیشکسوتان و خرد بازنشستگان در راستای بهره مندی از نظرات و تجربیات آن ها را از دیگر برنامه ها در آموزش و پرورش استان برشمرد و اظهار کرد: با این قیبل برنامه ها تلاش ما بر این است که برنامه محوری و پژوهش محوری را در آموزش و پرورش نهادینه کنیم.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات