رئیس شورای شهر خرم‌آباد:

لرستان خبر: رئیس شورای شهر خرم‌آباد گفت: خرم آباد جزء معدود شهرهایی است که فاقد یک فرهنگسرا است و ما در صدد هستیم تا سال آینده حتما یک فرهنگسرا را در شهر خرم آباد راه اندازی کنیم.

به گزارش لرستان خبر از خرم آباد، محسن اقبالی امروز در نشست خبری هیئت رئیسه شورای شهر خرم آباد اظهار کرد: خوشبختانه اعضای شورای شهر خرم آباد در دور چهارم شوراهای شهر همه افرادی فرهنگی هستند و به نوعی با دیدگاه فرهنگی خود در راستای تحقق شعار سال و بیانات مقفام معظم رهبری تلاش می کنند.

وی افزود: انتخاب شهردار خرم آباد در یک پروسه چندماهه صورت گرفته و انتخاب آقای مهرابی به عنوان شهردار خرم آباد به دلیل فعالیت و سابقه ایشان در شورای شهر در سه دوره قبل بوده است.

اقبالی تصریح کرد: ما عقیده داریم که همه باید به واقعیت ها توجه کنند و اکنون واقعیت امر در استان لرستان این است که در دولت های گذشته برای لرستان کاری انجام نداده اند و فقط شعار داده اند و در زمینه رشد و توسعه نیافته است و همه این ها به دلیل نبود ثبات مدیریتی در استان است.

رئیس شورای شهر خرم آباد بیان کرد: در پروژه کوثر که به جای ونک پارک سابق در دست اقدام قرار گرفته است با تصویب کلیات طرح اقداماتی در زمینه ایجاد مجتمع های فرهنگی و ورزشی صورت گرفته است که یکی از مهمترین بحث ها در این مجتمع قسمت ورزشی است که مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: شهرداری ها فاقد در آمد پایدار هستند و ما با سرمایه گذاری بخش های خارجی و داخلی در پی ایجاد درآمد پایدار در شهر خرم آباد هستیم.

اقبالی افزود: خرم آباد جزء معدود شهرهایی است که فاقد یک فرهنگسرا است و ما در صدد هستیم تا سال آینده حتما یک فرهنگسرا را در شهر خرم آباد راه اندازی کنیم.

رئیس شورای شهر خرم آباد گفت: متأسفانه یکی از مشکلات عمده ای که مانع از کلان شهر شدن خرم آباد شده است نبود اعتبارات کافی و تکمیل نشدن زیر ساخت ها برای این امر مهم است که برای تحقق این امر باید همه مردم با تلاش و همکاری خود اقدامات لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/ ب

اخبار مرتب

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات