امام جمعه پلدختر خبر داد

لرستان خبر: امام جمعه پلدختر گفت: به مناسبت میلاد امیرالمؤمنین علی (ع) ، جشن بزرگ میلاد این امام همام با برنامه های متنوع و شاد در خیابان ولی عصر (عج) شهر پلدختر برگزار می شود.

به گزارش لرستان خبر از پلدختر، حجت الاسلام والمسلمین علی محمد لروند امروز در جلسه شورای ادارای شهرستان اظهار کرد:  دو شنبه شب 22 اردیبهشت ماه بعد از نماز مغرب و عشا در سالروز میلاد امیر المومنین(ع) جشن بزرگی با حضور اقشار مختلف مردم در جنب مسجد امام علی (ع) برگزار  می شود.

وی با دعوت از مردم ولایت مدار پلدختر برای حضور در این جشن بزرگ افزود: امیدواریم مردم ولایت مدار و دوست دار اهل بیت (ع) پلدختر با حضور خود در جشن میلاد ساقی کوثر بانیان مراسم را در برگزاری این چنین برنامه هایی تشویق کنند.

حجت الاسلام لروند بیان کرد: به مناسبت میلاد امیرالمؤمنین علی (ع)، جشن بزرگ میلاد این امام همام با برنامه های متنوع و شاد در خیابان ولی عصر (عج) شهر پلدختر برگزار می شود.

امام جمعه پلدختر با بیان این که بزرگترین افتخار ما این است که حضرت علی (ع) امام و پیشوای ماست خاطر نشان کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام ولادت حضرت علی (ع) خوب است در تمام مساجد جشن های باشکوهی برگزار شود و جلوی درب خانه ها و در بازار و محل کار چراغانی شود و این ایام مبارک همراه با جشن و سرور باشد و بهتر است، ازدواج ها نیز در این ایام مبارک انجام شود.

روز 23 اردیبهشت ماه جاری سالروز ولادت حضرت علی (ع) به نام روز پدر نامگذاری شده است و جشن بزرگ روز پدر در شهر پلدخترشامگاه 22 اردیبهشت برگزار در خیابان ولی عصر جنب مسجد امام علی (ع) می شود.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات