عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در لرستان مطرح کرد

لرستان خبر: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برای آنشایی اقشار مختلف مردم با خانواده های شهدا و جانبازان باید در جامعه بستر سازی شود تا ضمن آشنایی مردم با فداکاریهای خانواده های جانبازان و ایثارگران، به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمک کند.

به گزارش لرستان خبر از خرم آباد، حجت‌الاسلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در سفر خود به استان لرستان شامگاه چهارشنبه به همراه هوشنگ بازوند استاندار لرستان با جانباز 100 درصد سید نورخدا موسوی و خانواده وی دیدار کرد.

وی در این دیدار با بیان اینکه اجر خانواده جانبازان کمتر از اجر خود این عزیزان نیست، اظهار کرد: من با حضور در منزل جانباز 100 درصد سید نورخدا موسوی و مشاهده فداکاری همسر این جانباز بزرگوار روحیه گرفتم.

حجت‌الاسلام و المسلمین ناطق نوری همچنین فرزندان این جانباز را مورد تفقد قرار داد و خطاب به آنها گفت: هم سید نورخدا مایه افتخار شماست و هم شما فرزندان مایه افتخار پدر جانباز خود هستید.

وی با تاکید بر ضرورت بسترسازی به منظور آشنایی اقشار مختلف مردم با خانواده های معظم شهدا و جانبازان تصریح کرد: این امر می تواند ضمن آشنایی مردم با فداکاریهای خانواده های جانبازان و ایثارگران، به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمک کند.

در حاشیه این دیدار نیز کبری حافظی همسر جانباز 100 درصد سید نورخدا موسوی در سخنانی گزارشی از روند مجروحیت این جانباز بزرگوار و شرایط جسمی وی ارائه کرد.

وی خدمت به این جانباز را توفیقی الهی دانست که نصیب وی شده است و بیان کرد: توفیق پرستاری از سید نورخدا موهبتی است که همواره به خاطر آن شکرگذار درگاه الهی هستم.

زهرا سادات موسوی فرزند جانباز  100 درصد سید نورخدا موسوی در وصف پدرش دکلمه ای را قرائت کرد که جمع حاضر را تحت تاثیر قرار داد.

در پایان این دیدار صمیمی حجت‌الاسلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اهدای یک جلد کلام الله مجید به همسر این جانباز از زحمات و فداکاری های وی تجلیل به عمل آورد.

جانباز 100 درصد "سید نورخدا موسوی منفرد" در جریان مبارزه با گروهک ملعون ریگی به درجه رفیع جانبازی نائل شده و پنج سال است که در حالت کما به سر می برد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات