نماینده ولی فقیه در استان لرستان:

لرستان خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اگر روابط عمومی‌ها از تعبیرهای قرآن به خوبی استفاده کنند و پیام‌های خود را با قول بلیغ و رسا ابلاغ کنند، کارهای تأثیرگذاری انجام می‌دهند.

به گزارش لرستان خبر از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی امروز در همایش روابط عمومی، بسترسازان فرهنگی در خرم‌آباد اظهار کرد: ‌روابط‌عمومی‌ها باید ارزش‌مداری را در تشکیلات اداری تقویت کنند و نباید جنبه ابزاری و توجیه‌گری داشته باشند.

وی افزود: روابط عمومی‌ها نباید تنها به زدن بنر و پوستر اکتفا کنند، بلکه باید اقدامات و رفت و آمدهای دستگاه‌های خود را مورد بررسی قرار دهند.

حجت‌الاسلام میرعمادی بیان کرد: روابط عمومی‌ها باید آفت‌ها و تهدیدها را در حوزه فرهنگ و اقتصاد شناسایی و راه‌های مقابله با آنها را نشان دهند.

امام جمعه خرم‌آباد گفت: یکی از چیزهایی که می‌تواند شایعه‌پراکنی‌ها و ایجاد جنگ‌های روانی را پیشگیری کند، اقدامات درست و به‌جای روابط عمومی‌هاست.

وی تصریح کرد: روابط عمومی‌ها در دستگاه‌های اجرایی زحمات فراوانی می‌کشند اما توجه کافی به آنها نمی‌شود.

حجت‌الاسلام میرعمادی خاطرنشان کرد: قدرت برقراری ارتباط موجب پیشرفت و تعالی جامعه می‌شود، بنابراین در دوره‌ای که به عنوان دوره ارتباطات است، روابط عمومی‌ها می‌توانند تأثیر بسزایی داشته باشند.

امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به اینکه امروز روابط عمومی‌ها باید با بکارگیری شیوه‌های گوناگون پیام و هدف خود را به دیگران برسانند، اظهار کرد: روابط عمومی‌ای موفق است که بتواند از انواع روش‌ها برای برقراری ارتباط استفاده کند.

وی گفت: اگر روابط عمومی‌ها از تعبیرهای قرآن به خوبی استفاده کنند و پیام‌های خود را با قول بلیغ و رسا ابلاغ کنند، کارهای تأثیرگذاری انجام می‌دهند.

حجت‌الاسلام میرعمادی افزود: بیان روابط عمومی‌ها باید نرم و با متانت باشد زیرا فضاهای جنجالی برای روابط عمومی‌ها فایده‌ای ندارد.

امام جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه روابط عمومی‌ها بر فرهنگ‌سازی و گفتمان‌سازی تحقق شعار امسال نقش اساسی دارند، عنوان کرد: تبیین اهداف مورد نظر مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد و فرهنگ، کار روابط عمومی‌هاست.

وی گفت: روابط عمومی‌ها می‌توانند در تقویت فرهنگ، ارزش‌مداری و مدیریت جهادی تلاش وافری داشته باشند.

انتهای پیام/ ق

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات