امام جمعه پلدختر:

لرستان خبر: امام جمعه پلدختر گفت: جشن بزرگ میلاد امام حسین (ع) در پارک عمومی شهرستان پلدختر در شب میلاد آن حضرت برگزار می شود.

حجت الاسلام علی محمد لروند در گفت و گو با لرستان خبر، اظهار کرد: مجری برگزاری جشن بزرگ شب میلاد امام حسین (ع) سپاه ناحیه پلدختر است که با حضور پاسداران، بسیجیان و عموم مردم شهرستان در پارک عمومی شهر برگزار می شود.

 

وی افزود: در راستای مسائل فرهنگی  شهرستان و با توجه به قسمتی از شعار امسال که درباره مسئله مهم فرهنگ است که از سوی مقام معظم رهبری به آن اشاره شده است در جشن بزرگ شب میلاد امام حسین(ع) به تعدادی از افرادی که نام حسین دارند از سوی سپاه ناحیه پلدختر به قید قرعه هدایایی داده می شود.

 

حجت الاسلام لروند با اشاره به برنامه های فرهنگی در نظر گرفته شده برای جشن بزرگ شب میلاد امام حسین(ع) پلدختر تصریح کرد: برنامه های فرهنگی به صورت سخنرانی درباره شخصیت والای امام حسین(ع) توسط سخنرانان برجسته، مولودی خوانی مداحان اهل بیت و استفاده کردن از گروه های هنری ارشاد در پلدختر است.

 

امام جمعه پلدختر بیان کرد: در شب جشن بزرگ میلاد امام حسین (ع) پلدختر سوالاتی در بین شرکت کنندگان حاضر در مراسم پخش می شود که براساس پاسخ گویی آنها از طریق ارسال پیامک به قید قرعه به آنها هدایایی از سوی سپاه ناحیه پلدختر داده می شود.

 

وی اظهار کرد: شخصیتی که باعث شده امام حسین (ع) در بین منصفین جهان مطرح و دوست داشتنی شوند و در وصف ایشان صحبت هایی کنند مبارزه با ظلم و دفاع از حقوق مظلوم است که مسئولان نظام جمهوری اسلامی هم باید ادامه دهنده راه و روش امام حسین(ع) باشد.

 

حجت الاسلام لروند افزود: امام حسین (ع) در مدینه زندگی خوبی را داشتند اما وقتی که دیدند حکومت در دست فاسدان افتاده قیام کردند و خود حضرت می فرماید، من برای امر به معروف و نهی از منکر قیام کردم که تمام مردم جامعه هم باید با توجه به نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری این مسئله فرهنگی را در جامعه رواج دهند.

 

امام جمعه پلدختر گفت: مقابله با ظلم از سوی مسؤلان نظام جمهوری اسلامی باید با الگوگیری از امام حسین (ع) باشد و در مقابل زیاده خواهان غرب هیچ گونه سازشی نباید انجام شود.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات