کل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان:

لرستان خبر: مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: جانبازان لرستانی در عرصه های فرهنگی پس از جنگ تحمیلی نیز فعال بوده به طوری که هم اکنون بیش از 70 نفر نخبه از جامعه ایثارگران استان دارای مقالات و تالیفات علمی بین المللی هستند. امروز مشتاقانه و با معرفت عمیق لبیک گوی فرامین و ندای رهبر معظم انقلاب هستند.

به گزارش لرستان خبر، مراد روشنی روز سه شنبه در دیدار جمعی از جانبازان و ایثارگران با نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، افزود: علاوه بر این جانبازانی در لرستان حضور دارند که با صبر و بزرگواری جراحات ناشی از مجروحیت دوران دفاع مقدس را تحمل کرده و با عشق و شور راه امام و شهدا را ادامه می دهند.
 

وی با بیان اینکه لرستان در اعزام نیروهای ارزشمند به جبهه های دفاع مقدس از استان های پیشرو و پیشتاز بوده، تصریح کرد: جانبازان این دیار در کنار شهدا حماسه آفریدند و امروز نیز مشتاقانه و با معرفت عمیق لبیک گوی فرامین و ندای رهبر معظم انقلاب هستند.
 

روشنی اضافه کرد: در حال حاضر جانبازان استان و خانواده های آنان در دو حوزه اشتغال و درمان مشکلاتی دارند که رفع این مشکلات در دست پیگیری است و انتظار می رود مسوولان در این راستا جدیت داشته و همکاری کنند.
 

لرستان بیش از شش هزار و 200 شهید، 16 هزار جانباز و 900آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات