امام جمعه پلدختر عنوان کرد

لرستان خبر: امام جمعه پلدخترگفت: تلاش ستاد نماز جمعه، ارتقای کمی و کیفی این فریضه الهی است و بر اساس ارزیابی های صورت گرفته ارتقای کمی و کیفی نماز جمعه پلدختر افزایش پنج برابری را نشان می دهد، اما هنوز تا رسیدن به جایگاه مطلوب فاصله داریم. نماز جمعه پلدختر با تدبیر برنامه های خوب و اجرای با کفیت خطبه های نماز جمعه و برنامه محور بودن آن موجب جذب مردم به وِیژه نوجوانان و جوانان به این فریضه عبادی و سیاسی شده است .

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام ˈعلی محمد لروندˈ روز سه شنبه در جلسه ستاد نماز جمعه پلدختر با تقدیر از تلاش دست اندرکاران برگزاری نماز باشکوه جمعه افزود: تلاش ستاد نماز جمعه، ارتقای کمی و کیفی این فریضه الهی است و بر اساس ارزیابی های صورت گرفته ارتقای کمی و کیفی نماز جمعه پلدختر افزایش پنج برابری را نشان می دهد، اما هنوز تا رسیدن به جایگاه مطلوب فاصله داریم.
 

وی از حضور پررنگ جوانان در نماز جمعه پلدختر تقدیر کرد و گفت: زینت نماز جمعه با حضور جوانان کامل می شود و این قشر با بصیرت و یقین برای نشان دادن اهمیت حضور خود در نماز جمعه شرکت می کنند که از نظرات جوانان در برپایی نماز جمعه نیز استفاده می شود.
 

وی با بیان این که هرچه نماز جمعه باشکوه تر برگزار شود، اتحاد و انسجام ملت بیشتر و دندان شکن تر می شود افزود: نماز جمعه به عنوان گرانبهاترین یادگار امام (ره) عامل وحدت و انسجام ملی و مذهبی است و بسیاری از حربه ها و دسیسه های دشمن با حضور مردم در نماز جمعه خنثی می شود.
 

حجت الاسلام ˈلروندˈ تقویت نهاد نماز جمعه را در مقابله با آسیب های فرهنگی موثر دانست و تصریح کرد: تدبیر برنامه های خوب و اجرای با کیفیت آن ها نیاز به همدلی و همکاری تمام اعضای ستاد نماز جمعه دارد.
 

امام جمعه پلدختر، نماز جمعه را از مهمترین تریبون های سیاسی نظام دانست و گفت: نماز جمعه یک واجب تخییری است که باید برای ارتقای کمی و کیفی یکسری کارهای ایجابی انجام شود تا از این فرصت برای ترویج و اشاعه هر چه بیشتر فرهنگ اسلامی بهره برداری کنیم.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات