به مناسبت نیمه شعبان /

لرستان خبر، به مناسبت نیمه شعبان و ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) سنگ قبر امام‎زاده طغیان‏ ابن ابراهیم الیگودرز در منطقه ززوماهرو روستای دره پیر رونمایی شد.

به گزارش لرستان خبر، در این مراسم امام جمعه الیگودرز ضمن تقدیر از اداره اوقاف و امور خیریه استان لرستان گفت: در روند احیاء موقوفات، درک امام معصوم ملاک است، بنابراین همه ما باید در این راه تلاش کنیم.

 

علیرضا ارزنده عنوان داشت: درک امامان معصوم بالاترین روئیت است که ما باید به این درک والا برسیم و همواره یاد و ذکر امامام معصوم را در دل خود زنده نگه داریم.

 

وی خاطرنشان کرد: برخی از افراد در زمان امام علی(ع) ایشان را یاری نکردند که همین موضوع در کربلا بر سر فرزندش امام حسین(ع) هم تکرار شد، بنابراین ما باید تمام تلاش خود را در یاری از امامان معصوم به کار گیریم و یکی از منتظران واقعی حضرت مهدی(عج) خود باشیم.

 

امام جمعه الیگودرز بیان داشت: ملاک ما امروز باید این باشد که در مسیر اهل بیت(ع) حرکت کنیم و این را برای خود تکلیف بدانیم.

 

ارزنده متذکر شد: خداوند را شاکر هستیم، این سعادت را به ما داده است که امروز ضریح مبارک طغیان ‏ابن ابراهیم را رونمایی کنیم و امیدواریم که این امامزاده مکانی برای نزدیکشدن به خداوند و پیروی از ائمه معصوم و امامان باشد.

 

در ادامه این مراسم مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود(عج) گفت: افتخار ما خدمتگذاری به اهل‌بیت(ع) و فرزندان آن‏ها است و در این راه تمام تلاش خود را به کار میبریم.

 

حجتالاسلام مرتضی خاکباز یادآور شد: حضور بارگاه طغیان ‏ابن ابراهیم در این منطقه نشان دهنده لطف و عنایت حضرت حق و خداوند متعال به مردم الیگودرز و لرستان است.

 

وی اضافه کرد: امیدواریم حضور امام‏زاده طغیان ‏ابن ابراهیم در این منطقه مایه خیر و برکت برای این مردم شود.

 

این مراسم با حضور امام جمعه الیگودرز، مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان، مردم و... در زیر سیاه چادرهای در روستای درهپیر الیگودرز برگزار شد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات