امام جمعه موقت شهرستان ازنا:

لرستان خبر: امام جمعه موقت شهرستان ازنا خواستار ساخت یادمان شهید آیت اله صادقی به عنوان یکی از مفاخر استان لرستان در گلزار شهدای این شهر شد.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام بنیادی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ازنا با اشاره به سفر ریاست محترم جمهور و هیئت دولت به استان لرستان گفت: ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری مهمترین خواسته مردم استان در این سفر  بود که امیدواریم دولت به این مسئله توجه جدی داشته باشد.

 

وی با اشاره به گذشت حدود یک دهه از آغاز ساخت سد کمندان شهرستان ازنا و تعطیلی مجتمع فولاد و ذوب آهن این شهرستان خواستار چاره اندیشی دولت برای رفع مشکلات و بهره برداری از این طرح ها شد.

 

خطیب موقت نماز جمعه ازنا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه هفتم تیر بویژه شهید آیت اله صادقی نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی خواستار ساخت یادمان این شهید گرانقدر به عنوان یکی از مفاخر استان لرستان و سرداران شهید شهرستان ازنا در گلزار شهدای این شهر شد.

 

 

 

وی در بخش دیگری از خطبه دوم با اشاره به تحرکات گروه تروریستی داعش درعراق اظهار داشت: این گروه تروریستی دست پرورده آمریکا و اسرائیل است که به دنبال خدشه دار کردن چهره اسلام راستین است.

 

حجت الاسلام بنیادی با اشاره به اینکه هدف نهایی آمریکا از ایجاد نا امنی در منطقه خاورمیانه ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران است افزود: باید قدردان نعمت ولایت باشیم که به برکت آن امنیت پایدار در کشورمان برقرار است.

 

وی در بخش پایانی خطبه دوم با اشاره به فرارسیدن فصل تابستان و تعطیلی مدارس تاکید کرد: قرآن آموزی باید در راس برنامه های اوقات فراغت کودکان و نوجوانان قرار بگیرد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات