به مناسبت گرامیداشت قوه قضاییه /

لرستان خبر: گلزار شهدای شهرستان پلدختر همزمان با نخستین روز از هفته گرامیداشت قوه قضاییه، طی مراسمی با حضور امام جمعه ، فرماندار، رییس دادگستری و جمعی از قضات شهرستان ، عطرافشانی و غبارروبی شد.

به گزارش لرستان خبر، رییس دادگستری شهرستان پلدختر روز یکشنبه دراین مراسم معنوی با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، گفت: امنیت، آرامش و رفاه امروز کشور مرهون جانفشانی و ایثار و قداکاری شهدا و ایثارگران است که برهمین اساس تلاش برای زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و تداوم راه و آرمان های والای آنان، وظیفه ای همگانی است.ˈبیژن سوریˈ افزود: یکی از اقدامات موثر در زمینه پاسداری از ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی، تکریم شهداست.
 

وی با بیان اینکه مهم ترین وظیفه دستگاه قضایی در جامعه، حفظ آرامش و امنیت و تامین و برقراری عدالت است، گفت: حفاظت و پاسداری از آرمان های والای شهدا و دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی از جمله اصول مهم در راستای انجام ماموریت ها و وظایف ذاتی دستگاه قضایی است.
 

به گزارش ایرنا، شرکت کنندگان دراین مراسم با قرائت فاتحه و نثار تاج گل، یاد و خاطره شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس شهرستان پلدختر را گرامی داشتند.
 

شهرستان پلدختر 312 شهید را در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تقدیم انقلاب و اسلام کرده است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات