مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان لرستان عنوان کرد

لرستان خبر: مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان لرستان گفت: به منظور برگزاری مناسب و بهینه آیین های ویژه ماه مبارک رمضان، با اعزام روحانیون مبلغ و فعالیت شبکه تبلیغی دراین ماه مبارک، شاهد افزایش و ارتقای سطح دانش و بینش مذهبی مردم خواهیم بود.

لرستان خبر، حجت الاسلام ˈسعید مهدوی امینˈ روز شنبه در همایش طلایه داران تبلیغ که در خرم آباد برگزار شد، افزود: شبکه تبلیغی ماه مبارک رمضان در این استان، متشکل از روحانیون مبلغ با حضور در مناطق مختلف استان، نسبت به برگزاری آیین های ویژه مذهبی و همچنین تبیین و تشریح احکام و فرامین الهی برای روزه داران اقدام می کنند.
 

وی اظهار کرد: درهمین راستا یک هزار مبلغ بومی و غیربومی با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه، گروه های جهادی و مؤسسات قرآنی استان به منظور برگزاری جلسات تفسیر و انس با قرآن، مراسم شب های قدر و شهادت امام علی(ع) در مساجد، حسینیه ها و مصلا های نقاط مختلف شهری و روستایی استان لرستان، اعزام شدند.


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان خاطر نشان کرد: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تبلیغ فرهنگ دینی است که به طور یقین با اعزام روحانیون مبلغ و فعالیت شبکه تبلیغی دراین ماه مبارک، شاهد افزایش و ارتقای سطح دانش و بینش مذهبی مردم خواهیم بود.
 

حجت الاسلام مهدوی امین تصریح کرد: آیین های ویژه ماه مبارک رمضان در سطح استان لرستان با محوریت احکام شرعی، مسایل جهان اسلام و جهان تشییع، انقلاب اسلامی از جمله سرفصل ها و محورهای اصلی برنامه روحانیون مبلغ در ماه مبارک رمضان است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات