امام جمعه بروجرد:

لرستان خبر: امام جمعه بروجرد گفت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با حکومت دینی خود به جهانیان ثابت کرده که نه تنها حکومت دینی باعث عقب افتادگی نیست بلکه همه پیروزیها و موفقیتهای نظام در سایه دین بدست آمده است.

لرستان خبر، حجت الاسلام والمسلمینˈحسن ترابیˈ روز پنجشنبه در چهارمین مجمع راهبردی بسیج شهرستان بروجرد افزود:شاخص عمل صالح در هر زمان و مکانی متفاوت است زیرا زمانی عمل صالح برجسته بسیج اسلحه به دست گرفتن و مقابله با تهاجم نظامی دشمنان است.

 

وی اظهار داشت: در زمان امروز مصداق بارز عمل صالح بسیج اقدام فرهنگی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و جنگ نرم است.

 

وی اضافه کرد: با گذشت حدود 35 سال از عمر بابرکت انقلاب دشمنان با توطئه و ترفندهای مختلف در صدد ناکارآمد جلوه دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز با تمام توان با همه توطئه های آنان مقابله کرده است.

 

امام جمعه بروجرد با اشاره به اینکه هدف دشمنان از توطئه اجرای مدل غربی حکومت در جامعه اسلامی است گفت: دشمنان می خواهند حکومت دینی را در جامعه اسلامی ما باعث عقب افتادگی جلوه دهند.

 

وی اظهار داشت: دشمنان با دیدن پیشرفتها و موفقیتهای نظام مقدس اسلامی در عرصه مختلف علم و فناوری تلاش دارند تا تجربه حکومت دینی ایران را ناکارآمد جلوه داده تا این نظام برای کشورهای اسلامی جهان الگو نباشد.

 

وی اضافه کرد: فلسفه تشکیل مجمع راهبردی بسیج در شهرستان بروجرد کمک به مدیران و مسوولان بخش های مختلف نظام است تا مسائل و مشکلات جامعه اسلامی به بهترین نحو ممکن حل و فصل شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات