فرمانده سپاه خرم آباد:

لرستان خبر: فرمانده سپاه خرم آباد گفت: هدف اصلی دشمن از اجرا و پخش برنامه های ماهواره ای ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی است. مسلما با تفکر و عزم ملی می توانیم آسیب های ماهواره ها را در جامعه منهدم کنیم.

لرستان خبر، ماشاالله بازگیر امروز در نشست بصیرتی دجالواره  که با موضوع ماهواره در جمع دانشگاهیان، علما و مسئولان حلقه های صالحین توسط سپاه ناحیه خرم آباد در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، اظهار کرد: در شرایطی که دشمن بخشی از توان خود را برای ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی جمهوری اسلامی ایران از طریق برنامه های ماهواره ای معطوف کرده است قطعا مقابله با این پدیده شوم عزم ملی  و حضور دستگاه های مختلف نظیر وزارت ارشاد، صدا و سیما و دیگر دستگاه های فرهنگی را در کشور می طلبد.

 

وی گفت: امروز شاهدیم که گیرنده های ماهواره ای در کشور با قیمت 60 هزار تومان و لوح های فشرده مبتذل با قیمت 500 تومان اما گیرنده های دیجیتالی با قیمت 130 هزار تومان و یک لوح فشرده قرآنی که جمله ممنوع بودن کپی برداری نیز بر روی آن قید شده است با قیمت 24 هزار تومان عرضه می شوند.
 

بازگیر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد رخنه‌ها و هجمه‌های فرهنگی از ماهواره به عنوان یک رخنه فرهنگی یاد کرد و افزود: امروز در قالب برنامه های ماهواره ای هجمه به دین، تخریب مهدویت، ترویج بی بند و باری، ترویج هم خانگی جوانان نامحرم و بیان نظریه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مخالف با اصول انقلاب اسلامی دنبال می‌شود.

 

وی با بیان اینکه در جنگ سخت هزاران تاکتیک وجود دارد اما تکنیک ها بسیار محدود هستند اما در مورد جنگ نرم این روال برعکس است بیان کرد: آنچه که بدیهی است این است که یک موشک را در جنگ سخت به راحتی می توان رهگیری و خنثی کرد اما در مورد آسیب های ماهواره ها که امروز هفتاد میلیون ایرانی را تهدید می کند نمی توان به این راحتی عمل کرد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات